Citrosept Organic, uztura bagātinātājs - 2439
  • Citrosept Organic, uztura bagātinātājs - 2439

Citrosept Organic, uztura bagātinātājs

04000011526
7,95 €

Citrosept tagad ir zaļš! Gan no ārpuses, gan savā būtībā. Balstoties uz savu vairāk kā 10 gadus ilgo pieredzi un zināšanām greipfrūtu sēklu ekstraktu jomā, Cintamani Baltic piedāvā jaunu, Vācijas rūpnīcā ražotu Citrosept Organic formulu, no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem greipfrūtiem. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Bio greipfrūti audzēti dabiskos apstākļos, neizmantojot bīstamas ķimikālijas to mēslošanā, kaitēkļu apkarošanā u.tml.

Organiski greipfrūti Citrosept ražošanai izvēlēti, lai ekstraktā nevarētu parādīties kādu lauksaimniecības ķimikāliju atliekas. Pateicoties šai stingri visos audzēšanas un ražošanas posmos kontrolētajai tīrībai, Citrosept Organic droši var lietot ikviens, tai skaitā arī grūtnieces un bērni.

Jaunajā Citrosept formulā ir garantēta laboratoriski pārbaudīta greipfrūtu bioflavonoīdu deva: vismaz 800 mg bioflavonoīdu uz 100 ml Citrosept Organic (analīžu metode: HPLC-UV). Tā ir lielākā bioflavonoīdu deva pašlaik tirgū esošo šķidro greipfrūtu ekstraktu vidū. Maksimālā bioflavonoīdu deva, garantēta efektivitāte, un…arī laba garša!

Citrosept Organic speciāli izstrādāts tā, lai nebūtu rūgts. Tādēļ to būs viegli iedzert bez šķobīšanās un skurināšanās – pat atšķaidītu tīrā ūdenī.

Ieteicamā diennakts deva, 45 pilieni, satur: Greipfrūtu bioflavonoīdus - 19,5 mg.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

65 vienības:

Sastāvdaļas: ar bioflavonoīdiem bagāts greipfrūtu sēklu ekstrakts* (84%) (satur nesējvielu glicerīnu), ūdens, antioksidants: askorbīnskābe. * - bioloģiskā lauksaimniecība, kontroli veica: DE-ÖKO-001.