SONNENMACHT BIO NONI AUGĻU SULA - 2423
  • SONNENMACHT BIO NONI AUGĻU SULA - 2423

  SONNENMACHT BIO NONI AUGĻU SULA

  06000003217
  25,95 €

  Sonnenmacht bio noni sulu iegūst pēc tradicionālas metodes Klusā okeāna salās. Pasaules slavu noni (Morinda citrifolia L.) ieguva deviņdesmitajos gados pēc tam, kad tika atklāts, ka noni ir viens no bagātīgākajiem prokseronīna avotiem dabā. 100% augstākās kvalitātes noni sula bez piedevām un bez konservantiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Eiropā noni popularitāti ieguva salīdzinoši nesen, bet Klusā okeāna salu iedzīvotājiem noni auglis ir viens no nozīmīgākajiem tradicionālajiem pārtikas produktiem. Pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados bioķīmiķis Dr. Ralfs Haineke (Ralph Heinicke) atklāja, ka noni ir viens no bagātīgākajiem prokseronīna avotiem dabā. No prokseronīna organisms izstrādā kseronīnu, kuru tūlītēji patērē, neveidojot rezerves. Tas kalpo kā kā “degviela” šūnām, liekot tām pareizi veikt savas funkcijas. Tagad arī mūsu platuma grādos daudzi ir atzinuši noni sulas labvēlīgās īpašības, to lietojot pilnvērtīga un sabalansēta uztura ietvaros.

  Pārliecinoša kvalitāte:

  - 100% noni augļu sula – bez jebkāda veida piedevām un konservantiem,

  - saulē nobriedušie, svaigie augļi sulai ievākti tīrā vidē, kur tiem ir pieejami vislabākie augšanas apstākļi,

  - sula gatavota pēc tradicionālas Taiti salas receptes, to vairākas nedēļas nogatavinot koka mucās,

  - īpašā gatavošanas metode sulai nodrošina maigu garšu, maksimālu aktīvo vielu pieejamību un paildzina tās uzglabāšanas laiku, neizmantojot nekāda veida konservantus,

  - sertificēta bioloģiskā lauksaimniecība.

  Kā lietot?

  Ieteicams lietot tīrā veidā, vislabāk tukšā dūšā. Var uzdzert nedaudz ūdens.

  Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī.

  Padoms

  Lietojot pa 2 ēdamkarotēm dienā, viena litra noni sulas pietiks vesela mēneša ilgai lietošanai.

  138 vienības:

  Sastāvdaļas:100% noni augļu sula. Bioloģiskā lauksaimniecība Samoa. 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 65 kJ / 15 kcal, tauki 0,08 g, tostarp piesātinātie mazāk nekā 0,05 g, ogļhidrāti 2,53 g, no tiem cukuri* 2,50 g, olbaltumvielas 0,5 g, sāls 0 g. * - dabīgi augļu sastāvā esošs cukurs. Bez cukura piedevas. Dabīgs produkts – dažādu partiju uzturvērtības var atšķirties.
  Apraksts:Vācu uzņēmuma Sonnenmacht klāstā ietilpst dažādas supersulas no visas pasaules: noni augļu, godži, asaī ogu un alvejas sulas – augstākajā bio kvalitātē.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT