Sonnenmacht bio granātābolu sula - 2426
  • Sonnenmacht bio granātābolu sula - 2426

  Sonnenmacht bio granātābolu sula

  06000006111
  11,95 €

  Sonnenmacht bio granātābolu sulu iegūst no Kaukāzā bioloģiski audzētiem granātāboliem, kur pieejami vislabākie klimatiskie apstākļi to augšanai. Tiešā spieduma sula bez piedevām un bez konservantiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Granātābols (Punica granatum L.), dēvēts arī par paradīzes ābolu, jau no sendienām ir pazīstams kā ilgas, piepildītas dzīves simbols. Ņemot vērā, ka granātāboli neturpina nogatavoties pēc to novākšanas, sulas spiešanai ir īpaši svarīgi tos ievākt pilnbriedā, tā panākot augstāku vērtīgo uzturvielu saturu un maksimālu labvēlīgo efektu.

  Pārliecinoša kvalitāte:

  - tiešā spieduma 100% granātābolu sula,

  - bez cukura un jebkāda cita veida piedevām un konservantiem,

  - iegūta no Kaukāzā bioloģiski audzētiem granātāboliem,

  - sertificēta bioloģiskā lauksaimniecība.

  Kā lietot?

  Ieteicams baudīt tīrā veidā pa 30-100 ml 3 reizes dienā.

  Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 10 dienu laikā.

  Padoms

  Izmēģiniet arī Dr.Jacob’s granātābolu eliksīru – koncentrētu, pēc patentētas metodes fermentētu 50 saulē nobriedušu granātābolu sulu, kas satur īpaši daudz granātābolu sastāvā esošo polifenolu organismam viegli uzņemamā formā.

  57 vienības:

  Sastāvdaļas:100% tiešā spieduma granātābolu sula. Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES. 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 167 kJ / 40 kcal, tauki 0,0 g, tostarp piesātinātie 0,0 g, ogļhidrāti 10,0 g, no tiem cukuri* 10,0 g, olbaltumvielas 0,7 g, sāls 0,01 g. * dabīgi ogu sastāvā esošs cukurs. Bez cukura piedevas. Dabīgs produkts – dažādu partiju uzturvērtības var atšķirties.
  Apraksts:Vācu uzņēmuma Sonnenmacht klāstā ietilpst dažādas, augstākās kvalitātes bio supersulas no visas pasaules – noni augļu, alvejas, godži, asaī ogu un citas.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT