HIGHER NATURE PRO-DAILY, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 1375
  • HIGHER NATURE PRO-DAILY, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 1375

HIGHER NATURE PRO-DAILY, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

04000008924
14,95 €

Higher Nature PRO-DAILY uztura bagātinātājs satur Bacillus coagulans pienskābās baktērijas. Sporveida pienskābās baktērijas Bacillus coagulans, atšķirībā no daudzām citām labvēlīgajām baktērijām, ir īpaši izturīgas pret kuņģa skābi. PRO-DAILY ir ērts līdzņemšanai ceļojumos, jo tā uzglabāšanai nav vajadzīgs ledusskapis.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

1 / 2 / 3 tabletes satur:

Bacillus coagulans ....... 150 miljonus KVV* / 300 miljonus KVV / 450 miljonus KVV,

Fruktooligosaharīdus ... 100 mg / 200 mg / 300 mg.

*Ražošanas brīdī katra tablete satur 150 miljonus Bacillus coagulans koloniju veidojošo vienību (KVV).

Kā lietot?

Ieteicamā diennakts deva: 1 tablete līdz 3 reizēm dienā ēšanas laikā (bērniem no 8 gadu vecuma – 1-2 tabletes dienā).

Īpaši ieteicams antibiotiku lietošanas laikā un pēc to lietošanas.

Nepārsniedziet ieteicamo diennakts devu! Neizmantojiet uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Glabāt sausā, vēsā, bērniem nepieejamā vietā.

Padoms

Izmēģiniet arī Higher Nature SUPERGEST - efektīvu veģetāru enzīmu jeb gremošanas fermentu kompleksu.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

44 vienības:

Sastāvdaļas: apjoma palielinātājs: kukurūzas maltodekstrīns; fruktooligosaharīdi, Bacillus coagulans, glazētājviela: hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi*, vaniļas aromatizētājs (saldinātājs: cukurs, pretsalipes viela: silīcija dioksīds), mitrumuzturētājs: glicerīns*. (*veģetāras izcelsmes).
Nesatur: soju, kviešus, glutēnu (lipekli), raugu, laktozi, piena produktus, mākslīgus konservantus, krāsvielas un aromatizētājus.
Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.
Apraksts: Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un glutēnu (lipekli).
Higher Nature produkcijas klāstā ietilpst šādi uztura bagātinātāji: BRAIN NUTRIENTS, CANDICLEAR, CHLORELLA, MSM, MUM-2-BE, PRO-DAILY, VITAL VITS, TRUE FOOD WISE WOMAN, TRUE FOOD ALL MAN, TRUE FOOD B6, TRUE FOOD C, TRUE FOOD CALCIUM & MAGNESIUM, TRUE FOOD EASY IRON, TRUE FOOD MAGNESIUM, TRUE FOOD NATURAL VITAMIN E, TRUE FOOD SELENIUM, TRUE FOOD ZINC.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT