Rabenhorst „EISENBLUT“, uztura bagātinātājs ar dzelzi un vitamīniem - 4449
  • Rabenhorst „EISENBLUT“, uztura bagātinātājs ar dzelzi un vitamīniem - 4449

Rabenhorst „EISENBLUT“, uztura bagātinātājs ar dzelzi un vitamīniem

04000010844
10,50 €

Lutini sevi ar augstas kvalitātes vitamīniem! Tā kā mūsu organisms nespēj dzelzi izstrādāt pats, tas regulāri pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ar uzturu. Dzelzs ir īpaši svarīgs, jo tas veic skābekļa transportēšanu organismā, veicina imūnsistēmas darbību un enerģijas atjaunošanos. Spēcini savu ķermeni ar Rabenhorst EISENBLAT uztura bagātinātāju!

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Uzturā dzelzs ir īpaši ieteicama topošajām māmiņām un māmiņām bērna zīdīšanas periodā, bērniem un jauniešiem organisma augšanas periodā, veģetāriešiem un vegāniem, kā arī sportiskiem un fiziski aktīviem cilvēkiem. Dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību, normālas kognitīvas funkcijas, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku.

C vitamīns veicina dzelzs uzsūkšanos un normālu nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

B1, B2, B6, B12 vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību.

B1, B6, B12 vitamīni veicina normālas psiholoģiskās funkcijas.

B2, B6, B12 vitamīni veicina noguruma un nespēka samazināšanos.

B2, B6, B12 vitamīni palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

B5 vitamīns palīdz uzturēt garīgās darbspējas.

B6 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.

B12 vitamīns mūsu organismā ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Ieteicamā diennakts devas (20 ml) uzturvērtība:

Dzelzs ...................... 15 mg ............... 107%*

C vitamīns ................ 40 mg ............... 50%*

B1 vitamīns............... 0,55 mg ............. 50%*

B2 vitamīns............... 0,70 mg ............. 50%*

B6 vitamīns............... 0,70 mg ............. 50%*

B12 vitamīns............. 1,3 μg ................ 50%*

* % no uzturvielu atsauces vērtības.

Kā lietot?

Pirms lietošanas sakratīt pudeli! Ieteicamā diennakts deva: 2 x dienā pa 10 ml = 20 ml. Viena pudele satur 22 porcijas pa 20 ml. Atvērtu pudeli rūpīgi aizvērt, uzglabāt ledusskapī un izlietot 14 dienu laikā. Ievērojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu! 

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

137 vienības:

Sastāvdaļas: bumbieru sula 70,8%, citronu sula 5,9%, medus 5,9%, ķiršu sula 5,2%, upeņu sula 4,4%, vīnogu sula 3,9%, kazeņu sula 1,4%, aromatizētājs: augu ūdens ekstrakti (2 g/100 ml) (ūdens, mežrozīšu augļa mizas 31%, kumelīšu ziedi 27%, apiņu rogas, rozmarīna lapas, anīsa sēklas, fenheļa sēklas 7%, kadiķogas), dzelzs (II) glikonāts, biezinātājs: ceratonijas milti, L-askorbīnskābe, riboflavīns, piridoksīna hidrohlorīds, tiamīna hidrohlorīds, ciānkobalamīns, dabīgs apelsīnu aromatizētājs.Ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.