HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs - 1376
  • HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs - 1376

HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs

04000002119
15,95 €

Higher Nature TRUE FOOD® SELENIUM satur selēnu īpaši viegli asimilējamā TRUE FOOD® formā, kas Jūsu organismam to ļauj atpazīt kā pārtikā.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

FOOD STATE NUTRITION” – uzturvielu pieejamība TRUE FOOD® formā Jūsu organismam ļauj tās atpazīt kā pārtikā.

✔ Selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Selēns veicina normālu imūnsistēmas un vairogdziedzera darbību, sprematoģenēzi, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz uzturēt matu un nagu veselību, kā arī nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

TRUE FOOD® sērijas vitamīni un minerālvielas – tādi pārtikā. Vairums uztura bagātinātāju satur izolētus (bieži – sintētiskus) vitamīnus un minerālvielas nevis to kompleksās formas, kādās tos uzņemam ar uzturu – līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk. TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji tiek veidoti, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananasa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Turklāt fermentācijas procesā tiek noārdīts arī rauga šūnu sieniņās esošais proteīns, tādejādi neitralizējot tā spēju radīt alerģiskas reakcijas.

1 tabletes satur:                                  % no NRV*

Selēnu .................... 200 µg .................... 364 %

* NRV – uzturvielu atsauces vērtība. 

Kā lietot?

Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 1 tablete dienā ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Padoms

Izmēģiniet arī īpaši sievietes organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® WISE WOMAN un īpaši vīrieša organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® ALL MAN, kas satur gan veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

92 vienības:

Sastāvdaļas: ar selēnu bagātināts, fermentēts, ar enzīmiem apstrādāts raugs Saccharomyces cerevisae (ar soju); dabīga jūras aļģe Lithotamnion calcarea, pretsalipes vielas: stearīnskābe*, taukskābju magnija sāļi*, silīcija dioksīds, glazētājviela: metilceluloze, mitrumuzturētājs: glicerīns, dabīgs vaniļas aromatizētājs (agaves sīrups; aromatizētājs: vaniļas ekstrakts; krāsviela: karamele). * veģetāras izcelsmes. Nesatur: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus, konservantus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, sāli un kviešus. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.
Apraksts: Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un glutēnu (lipekli). Higher Nature produkcijas klāstā ietilpst šādi uztura bagātinātāji: BRAIN NUTRIENTS, CANDICLEAR, CHLORELLA, MSM, MUM-2-BE, PRO-DAILY, VITAL VITS, TRUE FOOD WISE WOMAN, TRUE FOOD ALL MAN, TRUE FOOD B6, TRUE FOOD C, TRUE FOOD CALCIUM & MAGNESIUM, TRUE FOOD EASY IRON, TRUE FOOD MAGNESIUM, TRUE FOOD NATURAL VITAMIN E, TRUE FOOD SELENIUM, TRUE FOOD ZINC.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT