Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON, uztura bagātinātājs - 1371
  • Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON, uztura bagātinātājs - 1371

Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON, uztura bagātinātājs

04000009924
15,95 €

Higher Nature TRUE FOOD® EASY IRON satur dzelzi īpaši viegli asimilējamā TRUE FOOD® formā, kas Jūsu organismam to ļauj atpazīt kā pārtikā. Nekairina gremošanas traktu.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

FOOD STATE NUTRITION” – uzturvielu pieejamība TRUE FOOD® formā Jūsu organismam ļauj tās atpazīt kā pārtikā.

✔ Dzelzs palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Dzelzs organismā veicina normālas kognitīvās funkcijas, sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, normālu skābekļa transportēšanu organismā un imūnsistēmas darbību, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Dzelzs trūkums ir visbiežākais mazasinības iemesls. Taču, uzņemot dzelzi neorganiskā formā, tas ne vienmēr labi saistās ar hemoglobīnu. Nesaistīts tas reaģē ar skābekli un „rūsē” – kļūst par brīvo radikāli, kā arī var uzkrāties toksiskā koncentrācijā dažādos orgānos. Tādēļ dzelzi ir svarīgi uzņemt organismam saprotamā formā.

TRUE FOOD® sērijas vitamīni un minerālvielas – tādi pārtikā. Vairums uztura bagātinātāju satur izolētus (bieži – sintētiskus) vitamīnus un minerālvielas nevis to kompleksās formas, kādās tos uzņemam ar uzturu – līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk. TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji tiek veidoti, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananasa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Turklāt fermentācijas procesā tiek noārdīts arī rauga šūnu sieniņās esošais proteīns, tādejādi neitralizējot tā spēju radīt alerģiskas reakcijas.

1 / 2 / 3 / 4 kapsulas satur:                                      no NRV*                             

Dzelzi ................... 5 / 10 / 15 / 20 mg ............ 36 / 71 / 107 / 143 %

* NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

Kā lietot?

Ieteicamā diennakts deva: vīriešiem un bērniem no 8 gadu vecuma 1 kapsula dienā, sievietēm 2-3 kapsulas dienā, sievietēm grūtniecības periodā 2-4 kapsulas dienā.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Padoms

Izmēģiniet arī īpaši sievietes organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® WISE WOMAN un īpaši vīrieša organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® ALL MAN, kas satur gan veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

88 vienības:

Sastāvdaļas: patentēts komplekss: fermentēts un ar enzīmiem apstrādāts raugs Saccharomyces cerevisae (satur SOJU), dzelzs fumarāts; apjoma palielinātājs: rīsu klijas, veģetārs kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze. Nesatur: lipekli (glutēnu), mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus, konservantus, graudaugus, piena produktus, laktozi, kukurūzu, sāli, cukuru un kviešus. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.
Apraksts: Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un lipekli (glutēnu).
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT