• Phytoceutic ONAGRE BOURRACHE bio uztura bagātinātājs

  Phytoceutic ONAGRE BOURRACHE bio uztura bagātinātājs

  04000012139
  24,95 €

  Phytoceutic bio uztura bagātinātāja ONAGRE BOURRACHE sastāvā gamma linolēnskābes (neaizvietojamās taukskābes Omega 6) satura dēļ ir apvienotas divu bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētu augu – naktssveces un gurķenes – auksti spiestas, pirmā spieduma sēklu eļļas.

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 3 kapsulas dienā, uzdzerot glāzi ūdens.

  3 kapsulas satur:

  Naktssveces sēklu eļļu* ........................................ 750 mg

  Gurķenes sēklu eļļu* ............................................. 750 mg

  kas satur GLA (gamma linolēnskābi) ........... 217,5 mg

  * sastāvdaļas iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Glabāt sausā, vēsā, bērniem nepieejamā vietā! Paredzēts lietošanai veselīga dzīvesveida ietvaros.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  40 vienības:

  Sastāvdaļas:auksti spiestas, pirmā spieduma (virgin) naktssveces* un gurķenes* sēklu eļļas, dabīgs E vitamīns (d-alfa-tokoferols), kapsula (zivju želatīns, mitrumuzturētājs: glicerīns). * 79,7% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā (kontroli veica: skatīt uz iepakojuma).
  Apraksts:PHYTOCEUTIC ir eksperti dabīgu uztura bagātinātāju jomā vairāk kā 25 gadus, un ir ieguvuši stabilu popularitāti veselīga un sportiska dzīvesveida piekritēju un pat profesionālu sportistu vidū arī Latvijā. Francijas ģimenes uzņēmuma PHYTOCEUTIC ražoto uztura bagātinātāju formulas sastāv no tikai dabīgiem ekstraktiem, kas harmoniski papildina veselīgu uzturu un fiziskos vingrojumus. Nemainīgi augsto kvalitāti un efektivitāti nodrošina PHYTOCEUTIC laboratorijas zinātnieku mīlestība uz izpēti un inovācijām, kā arī vienmēr rūpīgi izvēlētās, unikālās dabīgo ekstraktu kompozīcijas, kas uztura bagātinātājos pievienotas precīzās un iedarbīgās devās. Biotēku sortimentā atradīsiet šādus PHYTOCEUTIC uztura bagātinātājus: BAMBOUFLEX (ampulās), BAMBOUFLEX (kapsulās), CYNARA CARDUNCULUS, GINSENG GELEE ROYALE BIO, HERBADETOX, ONAGRE BOURRACHE.

  JUMS VARĒTU PATIKT