Phytoceutic ProRoyal Bio Cocktail Tonique, uztura bagātinātājs - 4106-1
  • Phytoceutic ProRoyal Bio Cocktail Tonique, uztura bagātinātājs - 4106-1

  Phytoceutic ProRoyal Bio Cocktail Tonique, uztura bagātinātājs

  04000010139
  16,95 €

  ProRoyal BIO COCKTAIL TONIQUE ir tonizējošs mundrumkokteilis, kurā apvienots bišu māšu peru pieniņš un 5 augu ekstrakti – žeņšeņš, guarana, ingvers, dižzirdzene, acerola.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  ProRoyal BIO produkti – labākais no bišu stropa visai ģimenei.

  ProRoyal BIO COCKTAIL TONIQUE ir apvienots bišu māšu peru pieniņš un 5 augu ekstrakti: tostarp tonizējošais žeņšeņš, kuru papildina acerola, ingvers un guarana. Dižzirdzene (Angelica archangelica), dēvēta par “eņģeļu augu”, savu nosaukumu ir ieguvusi tai kopš viduslaikiem piedēvēto “maģisko” īpašību dēļ.

  Kā lietot?

  Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 1 dzeramā ampula dienā, to atšķaidot glāzē ūdens vai augļu sulas. Pirms lietošanas sakratīt! Piemērots lietošanai jebkurā gada laikā, īpaši ieteicams sezonu miju laikā.

  Iepakojuma pietiek 20 dienu ilgai lietošanai

  Ieteicamā diennakts deva satur:

  Bio ingvera (Zingiber officinale) saknes ūdens ekstraktu ................. 500 mg

  Bio dižzirdzenes (Angelica archangelica) saknes ūdens ekstraktu ... 500 mg

  Bio žeņšeņa (Panax ginseng C.A Meyer) saknes ūdens ekstraktu .... 133 mg

  Guaranas (Paullinia cupana) augļu sauso ekstraktu ......................... 16,7 mg, kas ir 100 mg sausa auga ekvivalents

  Bio acerolas (Malpighia emarginata) augļu ekstraktu ........................ 78 mg

  Bišu māšu peru pieniņu ....................................................................... 50 mg

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju! Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

  Padoms

  Izmēģiniet arī Dr.Jacob’s uzmundrinošos, kafiju un guaranu saturošos maisījumus dzērienu pagatavošanai – ReiChi Cafe un ChiCafe BIO.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  40 vienības:

  Sastāvdaļas:attīrīts ūdens, ingvera un dižzirdzenes sakņu ūdens ekstrakti*, agaves sīrups*, koncentrēta ābolu sula*, mango biezenis*, koncentrēts žeņšeņa saknes ūdens ekstrakts*, acerolas augļu ekstrakts*, bišu māšu peru pieniņš*, guaranas augļu sausais ekstrakts*. * Bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). Nesatur krāsvielas un konservantus.
  Apraksts:PHYTOCEUTIC ir eksperti dabīgu uztura bagātinātāju jomā vairāk kā 25 gadus, un ir ieguvuši stabilu popularitāti veselīga un sportiska dzīvesveida piekritēju un pat profesionālu sportistu vidū arī Latvijā. Francijas ģimenes uzņēmuma PHYTOCEUTIC ražoto uztura bagātinātāju formulas sastāv no tikai dabīgiem ekstraktiem, kas harmoniski papildina veselīgu uzturu un fiziskos vingrojumus. Nemainīgi augsto kvalitāti un efektivitāti nodrošina PHYTOCEUTIC laboratorijas zinātnieku mīlestība uz izpēti un inovācijām, kā arī vienmēr rūpīgi izvēlētās, unikālās dabīgo ekstraktu kompozīcijas, kas uztura bagātinātājos pievienotas precīzās un iedarbīgās devās.
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT