Higher Nature True Food® Wise Woman, uztura bagātinātājs - 1377-1
  • Higher Nature True Food® Wise Woman, uztura bagātinātājs - 1377-1
  • Higher Nature True Food® Wise Woman, uztura bagātinātājs - 1377-1

  Higher Nature True Food® Wise Woman, uztura bagātinātājs

  04000002122
  35,95 €

  44 uzturvielu komplekss sievietēm. Satur gan sievietes veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  ✔ Viens no populārākajiem Higher Nature produktiem

  ✔ Piemērots sievietēm dažādos vecumos

  ✔ Satur vērtīgus augus, aminoskābes un minerālvielas

  "TRUE FOOD®" fermentēto uzturvielu kvalitāte - kā pilnproduktos. TRUE FOOD® sērijas vitamīni un minerālvielas – tādi kā pārtikā. Vairums uztura bagātinātāju satur izolētus (bieži – sintētiskus) vitamīnus un minerālvielas nevis to kompleksās formas, kādās tos uzņemam ar uzturu – līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk. TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji tiek veidoti, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananasa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Turklāt fermentācijas procesā tiek noārdīts arī rauga šūnu sieniņās esošais proteīns, tādejādi neitralizējot tā spēju radīt alerģiskas reakcijas.

  Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 3 kapsulas dienā, ēšanas laikā vai starp ēdienreizēm. Satur A vitamīnu. Nelietot grūtniecības laikā vai pirms plānotas grūtniecības!

  3 kapsulas satur:

  A vitamīnu (5555 SV) 1667 µg RE ..... 208 % (NRV*)

  D vitamīnu (100 SV) 2,5 µg ..... 50 % (NRV*)

  E vitamīnu (15 SV) 10 mg α-TE ..... 83 % (NRV*)

  K1 vitamīnu 40,2 µg ..... 54 % (NRV*)

  C vitamīnu 145 mg ..... 181 % (NRV*)

  Tiamīnu (B1 vitamīnu) 3 mg ..... 273 % (NRV*)

  Riboflavīnu (B2 vitamīnu) 3 mg .... .214 % (NRV*)

  Niacīnu (B3 vitamīnu) 18 mg NE ..... 113 % (NRV*)

  B6 vitamīnu 5 mg ..... 357 % (NRV*)

  Folskābi 200 µg ..... 100 % (NRV*)

  B12 vitamīnu 2 µg ..... 80 % (NRV*)

  Biotīnu 50 µg .....100 % (NRV*)

  Pantotēnskābi (B5 vitamīnu) 5 mg ..... 83 % (NRV*)

  Kalciju 120 mg ..... 15 % (NRV*)

  Magniju 28,8 mg ..... 8 % (NRV*)

  Dzelzi 4 mg ..... 28 % (NRV*)

  Cinku 3,6 mg ..... 36 % (NRV*)

  Varu 330 µg ..... 33 % (NRV*)

  Mangānu 0,33 mg ..... 17 % (NRV*)

  Selēnu 75 µg ..... 136 % (NRV*)

  Hromu GTF 30 µg ..... 75 % (NRV*)

  Molibdēnu 40 µg ..... 80 % (NRV*)

  Jodu 100 µg ..... 67 % (NRV*)

  Boru 0,75 mg

  Silīciju 27 mg

  L-karnitīnu 15 mg

  Koenzīmu Q10 2 mg

  Sojas izoflavonus (no sojas pupām) 25 mg

  Alfalipoiskābi 5 mg

  Jūras aļģi Lithothamnium calcarea 400 mg

  Salviju 20 mg

  Brūnaļģi 200 mg

  Dzērveņu ekstraktu 10 mg

  Artišokus 10 mg

  Pienenes sakņu ekstraktu 10 mg

  Dižzirdzeni 10 mg

  Brokoļu ekstraktu 10 mg

  Ingveru 10 mg

  Tīruma kosas ekstraktu 8,6 mg

  Pētersīļus 30 mg

  Ķiplokus 15 mg

  Paprikas pulveri 3 mg

  Apiņus 20 mg

  Bacillus coagulans 50,4 miljonus KVV**

  Bioflavonoīdus 12 mg

  * NRV - uzturvielu atsauces vērtība. ** KVV - koloniju veidojošās vienības.

  NESATUR: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un konservantus, piena produktus, laktozi. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Šis produkts nav testēts uz dzīvniekiem.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  35 vienības:

  Sastāvdaļas:patentēts vitamīnu un minerālvielu komplekss: fermentēts un ar enzīmiem apstrādāts raugs Saccharomyces cerevisae (satur soju), magnija hlorīds, askorbīnskābe, dzelzs fumarāts, borskābe, cinka sulfāts, nikotīnamīds, d-alfa-tokoferols (kvieši), vara sulfāts, riboflavīns, piridoksīna hidrohlorīds, sojas pupas, kalcija D-pantotenāts, folskābe, nātrija molibdāts, hroma hlorīds, tiamīna hidrohlorīds, citrusu bioflavonoīdi, D-biotīns, mangāna hlorīds, fitomenadions, ciānkobalamīns, ergokalciferols, nātrija selenīts, beta karotīns, koenzīms Q10; jūras aļģe Lithothamnion calcarea, kapsulas apvalks: hidroksipropil¬metil¬celuloze*, brūnaļģe Ascophyllum nodosum°, magnija L-askorbāts, apjoma palielinātājs: mikro¬kristāliskā celuloze, silīcija dioksīds, pretsalipes viela: taukskābju magnija sāļi; pētersīļu lapu pulveris (Petroselinum crispum), L-karnitīns, salvijas lapu pulveris (Salvia officinalis), apiņu rogu pulveris (Humulus lupulus), retinilacetāts (antioksidants: dl-alfa tokoferols), ķiploka sīpola pulveris (Allium sativum), brokoļu ziedkopu ekstrakts 15:1 (Brassica oleracea italica), artišoka lapu pulveris (Cynara scolymus), pieneņu sakņu ekstrakts 5:1 (Taraxacum officinale), dižzirdzenes saknes pulveris (Angelica Archangelica), dzērveņu augļu ekstrakts 36:1 (Vaccinium macrocarpon), ingvera saknes pulveris (Zingiber officinale), tīruma kosas lakstu ekstrakts 10:1 (Equisetum arvense), alfalipoiskābe, Bacillus coagulans, paprikas augļu pulveris (Capsicum frutescens).
  Apraksts:Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un glutēnu (lipekli). Higher Nature produkcijas klāstā ietilpst šādi uztura bagātinātāji: BRAIN NUTRIENTS, CANDICLEAR, CHLORELLA, MSM, MUM-2-BE, PRO-DAILY, VITAL VITS, TRUE FOOD WISE WOMAN, TRUE FOOD ALL MAN, TRUE FOOD B6, TRUE FOOD C, TRUE FOOD CALCIUM & MAGNESIUM, TRUE FOOD EASY IRON, TRUE FOOD MAGNESIUM, TRUE FOOD NATURAL VITAMIN E, TRUE FOOD SELENIUM, TRUE FOOD ZINC.
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT