• HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs
  • HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs

HIGHER NATURE TRUE FOOD® SELENIUM, uztura bagātinātājs

04000002119
15,95 €

Selēns palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu, selēns arī iedarbojas kā spēcīgs antioksidants, kas atbalsta visu ķermeni, tostarp imunsistēmu, vairogdziedzeri, nagus un matus. Katra kapsula satur 200ug selēna ķermenim viegli absorbējamā formā.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

✔ Selēns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

✔ Spēīgs antioksidants, kas aizsargā imunsistēmu, nagus un matus

✔ Katra kapsula satur 200ug selēna viegli asimilējamā formā

"TRUE FOOD®" fermentēto uzturvielu kvalitāte - kā pilnproduktos. TRUE FOOD® sērijas vitamīni un minerālvielas – tādi kā pārtikā. Vairums uztura bagātinātāju satur izolētus (bieži – sintētiskus) vitamīnus un minerālvielas nevis to kompleksās formas, kādās tos uzņemam ar uzturu – līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk. TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji tiek veidoti, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananasa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Turklāt fermentācijas procesā tiek noārdīts arī rauga šūnu sieniņās esošais proteīns, tādejādi neitralizējot tā spēju radīt alerģiskas reakcijas.

Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 1 tablete dienā, ēdienreizes laikā.

1 tabletes satur: Selēnu .................... 200 µg .................... 364 % (NRV*)

* NRV = uzturvielu atsauces vērtība.

NESATUR: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus, konservantus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, sāli, kviešus.

Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Šis produkts nav testēts uz dzīvniekiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

64 vienības:

Sastāvdaļas: ar selēnu bagātināts, fermentēts, ar enzīmiem apstrādāts raugs Saccharomyces cerevisae (ar soju); dabīga jūras aļģe Lithotamnion calcarea, pretsalipes vielas: stearīnskābe, taukskābju magnija sāļi, silīcija dioksīds, glazētājviela: metilceluloze, mitrumuzturētājs: glicerīns, dabīgs vaniļas aromatizētājs (agaves sīrups; aromatizētājs: vaniļas ekstrakts; krāsviela: karamele).
Apraksts: Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un glutēnu (lipekli). Higher Nature produkcijas klāstā ietilpst šādi uztura bagātinātāji: BRAIN NUTRIENTS, CANDICLEAR, CHLORELLA, MSM, MUM-2-BE, PRO-DAILY, VITAL VITS, TRUE FOOD WISE WOMAN, TRUE FOOD ALL MAN, TRUE FOOD B6, TRUE FOOD C, TRUE FOOD CALCIUM & MAGNESIUM, TRUE FOOD EASY IRON, TRUE FOOD MAGNESIUM, TRUE FOOD NATURAL VITAMIN E, TRUE FOOD SELENIUM, TRUE FOOD ZINC.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT