Higher Nature True Food® Easy Iron, uztura bagātinātājs - 1371-1
  • Higher Nature True Food® Easy Iron, uztura bagātinātājs - 1371-1
  • Higher Nature True Food® Easy Iron, uztura bagātinātājs - 1371-1

  Higher Nature True Food® Easy Iron, uztura bagātinātājs

  04000009924
  15,95 €

  Dzelzs ir būtisks ne vien, lai uzturētu enerģijas līmeni un mazinātu nespēku, bet arī kognitīvajām spējām - atmiņai un mācīšanās spējām. Higher Nature augstās kvalitātes dzelzs viegli asimilējas organismā.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  ✔ Dzelzs palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

  ✔ Lieliski piemērots sievietēm menstruāciju laikā.

  "TRUE FOOD®" fermentēto uzturvielu kvalitāte - kā pilnproduktos. TRUE FOOD® sērijas vitamīni un minerālvielas – tādi kā pārtikā. Vairums uztura bagātinātāju satur izolētus (bieži – sintētiskus) vitamīnus un minerālvielas nevis to kompleksās formas, kādās tos uzņemam ar uzturu – līdz ar to mūsu organismam tos asimilēt ir daudz grūtāk. TRUE FOOD® sērijas uztura bagātinātāji tiek veidoti, vitamīnus un minerālvielas fermentējot pārtikas raugā kopā ar papaijas un ananasa enzīmiem, tā tos savienojot organiskos kompleksos, kādos tie ir sastopami pārtikā. Turklāt fermentācijas procesā tiek noārdīts arī rauga šūnu sieniņās esošais proteīns, tādejādi neitralizējot tā spēju radīt alerģiskas reakcijas.

  Ieteicamā diennakts deva: vīriešiem un bērniem no 8 gadu vecuma 1 kapsula dienā, sievietēm 2-3 kapsulas dienā, sievietēm grūtniecības periodā 2-4 kapsulas dienā; vismaz 30 minūtes pirms ēdienreizes.

  BRĪDINĀJUMS: šis produkts satur dzelzi, kas pārmērīgās devās var būt bīstama maziem bērniem. Kopējais dzelzs saturs pilnā iepakojumā ir 450 mg.

  1 / 2 / 3 / 4 kapsulas satur:

  Dzelzi ................... 5 / 10 / 15 / 20 mg ............ 36 / 71 / 107 / 143 % (NRV*) *

  NRV - uzturvielu atsauces vērtība.

  NESATUR: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus, konservantus, graudaugus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, kukurūzu, sāli, cukuru, kviešus.

  Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Šis produkts nav testēts uz dzīvniekiem.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  29 vienības:

  Sastāvdaļas:patentēts komplekss: fermentēts un ar enzīmiem apstrādāts raugs Saccharomyces cerevisae (satur soju), dzelzs fumarāts; apjoma palielinātājs: rīsu klijas, veģetārs kapsulas apvalks: hidroksipropilmetilceluloze.
  Apraksts:Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un lipekli (glutēnu).
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT