• HIGHER NATURE SEA CALCIUM, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS
  • HIGHER NATURE SEA CALCIUM, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

HIGHER NATURE SEA CALCIUM, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

04000010843
15,95 €

Kalcija uztura bagātinātājs, kas atbalsta kaulu un zobu veselību. Kalcijs iegūts no jūras aļģes, kas ir ievākta no Īrijas rietumu krasta. Šī kalcija forma efektīvi uzsucas organismā. Uztura bagātinātājs satur arī citas vērtīgas minerālvielas, tostarp magniju, kas arī atbalsta kaulu veselību un iedarbojas labvēlīgi uz nervu sistēmu.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

✔ Kalcificēta aļģe - viegli absorbējama kalcija forma.

✔ Kalcijs ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai.

Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem 2-6 tabletes dienā, ēdienreižu laikā. Vislabāk lietot kopā ar D vitamīnu.

2 / 6 tabletes satur:

Jūras aļģi Lithothamnion calcarea ..... 1000 / 3000 mg,

kas satur: kalciju .................................. 300 / 900 mg ........ 37,5 / 112,5% (NRV*)

* NRV = uzturvielu atsauces vērtība.

NESATUR: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus, konservantus, piena produktus, lipekli (glutēnu), laktozi, sāli, soju, cukuru, kviešus, raugu. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Šis produkts nav testēts uz dzīvniekiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

26 vienības:

Sastāvdaļas: dabīga jūras aļģe Lithothamnion calcarea (kalcificēta aļģe), apjoma palielinātājs: celuloze, pretsalipes viela: veģetāri magnija taukskābju sāļi.
Apraksts: Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un lipekli (glutēnu).
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT