GSE-VERTRIEB PHYTO VITAMINS FOLSÄURE COMPACT, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 501
  • GSE-VERTRIEB PHYTO VITAMINS FOLSÄURE COMPACT, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 501

  GSE-VERTRIEB PHYTO VITAMINS FOLSÄURE COMPACT, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

  04000008115
  25,95 €

  Inovatīva bio augu folijskābe jeb folskābe no citronu miziņām, kas īpaši izstrādāta topošajām māmiņām. Sievietēm grūtniecības laikā iesaka uzņemt aptuveni 400 mikrogramus folskābes dienā. Arī zīdīšanas periodā ir ieteicams uzņemt pietiekamu daudzumu folskābes. Ar vienu iepakojumu pietiks veseliem 4 mēnešiem. 100% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Vegāns.


   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Vācijas dabīgo uztura bagātinātāju ražotājs “GSE-Vertrieb” ir radījis inovatīvu uztura bagātinātāju līniju “PHYTO VITAMINS” ar 100% augu izcelsmes minerālvielām un vitamīniem.

  PHYTO VITAMINS FOLSÄURE COMPACT satur 100% dabīgu augu izcelsmes folskābi. Tā ir iegūta saudzīgas ekstrakcijas ceļā no bioloģiski audzētu citronu miziņām, kas tai nodrošina maksimāli labu uzsūkšanās spēju. Viena tablete PHYTO VITAMINS Folsäure Compact satur Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestādes (EFSA) sievietēm, kas plāno grūtniecību, un topošajām māmiņām ieteikto folskābes daudzumu – 400 mikrogramus, kas atbilst 200% no ieteiktās dienas devas. Papildu folskābes uzņemšana palielina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Sievietēm grūtniecības periodā un sievietēm reproduktīvajā vecumā ar vēlmi ieņemt bērnu iesaka uzņemt papildu 400 mikrogramus folskābes dienā. Labvēlīga iedarbība ir novērojama, lietojot folskābi katru dienu vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās. Arī zīdīšanas periodā ir ieteicams uzņemt pietiekamu daudzumu folskābes. Mazuļa augšanai un attīstībai var būt vairāki riska faktori - izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.

   

  Ieteicamā diennakts deva (1 tablete) vidēji satur:

  Folijskābi .............. 400 μg .............. 200% NRV*
  * % no uzturvielu atsauces vērtības

   

  Kā lietot?

  1 tablete 1 reizi dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju! Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

   

  Padoms

  GSE-Vertrieb produktu klāstā ir pieejams arī 100% bio augu dzelzs un C vitamīna komplekss - PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C COMPLEX.

   

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  73 vienības:

  Sastāvdaļas:(1 tabletē): maltodekstrīns*, citronu miziņu ekstrakts* (Citrus limon), kas dabīgi satur 400 μg folskābes, pretsalipes viela: karnaubvasks*. * Bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ārpus ES (skatīt uz iepakojuma). 100% nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
  Apraksts:Vācijas uzņēmuma GSE-Vertrieb uztura bagātinātājos esošie vitamīni, minerālvielas, antioksidanti, omega taukskābes u. c. aktīvās vielas, cik vien iespējams, ir iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētām izejvielām. Tīrās, rūpīgi izvēlētās, 100% augu izcelsmes izejvielas apvienojumā ar modernākajām pārstrādes tehnoloģijām GSE-Vertrieb produkcijai nodrošina maksimāli efektīvu pozitīvo iedarbību. GSE-Vertrieb produkcijas klāstā atradīsiet šādus uztura bagātinātājus: BIO Spirulina no mikroaļģes spirulīnas, BIO Chlorella no mikroaļģes hlorellas, kas ir lielisks vitamīna B12 avots, BIO Omega 3 ar vegānisku alfa-linolēnskābi normālam holesterīna līmenim asinīs, Osteomin ar augu kalciju un D vitamīnu, kā arī inovatīvos PHYTO VITAMINS vitamīnus un minerālvielas.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT