Eļļas koks ciedru riekstu eļļa - 4387
  • Eļļas koks ciedru riekstu eļļa - 4387

  Eļļas koks ciedru riekstu eļļa

  03000005472
  13,70 €

  Ciedru riekstu eļļa satur ļoti plašu cilvēka veselībai labvēlīgu elementu spektru, tai skaitā neaizstājamās polinepiesātinātās taukskābes OMEGA 3 un OMEGA 6, vitamīnus, mikroelementus un citas bioloģiski aktīvās vielas. Eļļas koka ciedru riekstu eļļa ir lieliska ēdamā un skaistuma kopšanas eļļa!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Ciedru riekstu eļļai piemīt lieliskas garšas īpašības, un šī eļļa viegli asimilējas cilvēka organismā. Uzturvielām un bioloģiski aktīvām vielām pārbagātā sastāva dēļ šī eļļa ir sevišķi ieteicama gavēņa laikā un veģetārajā uzturā.

  Auksti spiesta ciedru riekstu eļļa ir viena no izcilākajām un retākajām gardēžu virtuves eļļām. Maigi zeltainajai eļļai piemīt viegla ciedru riekstu garša un aromāts. Vislabāk šī eļļa garšos pārlieta vai pievienota gataviem ēdieniem. It īpaši labi tā piestāvēs pie kartupeļu biezeņa, vārītām pupām un dažādām graudu putrām, aizvietojot kausētu sviestu. Pamēģiniet to pie avokado vai kazas siera kopā ar tikko ceptu maizi. Ciedru riekstu eļļa lieliski sader ar citronu sulu, veidojot smalku mērci, ko lietot pie grilētas zivs vai jūras veltēm. Tā būs bagātinoša piedeva biezeņzupām un neaizvietojama pesto sastāvdaļa.

  Ciedru riekstu eļļa satur A, B1, B2, B3, E, D vitamīnus. Mikro un makro elementi, kurus satur ciedru riekstu eļļa, ir: kālijs, kalcijs, nātrijs, magnijs, dzelzs, fosfors, mangāns, varš, jods, cinks, kobalts, silīcijs, molibdēns, vanādijs, bārijs, titāns, bors, stroncijs, niķelis, sudrabs, alva. Citas aktīvās vielas, kuras satur ciedru riekstu eļļa, ir: lecitīns, ēteriskās eļļas, aminoskābes.

  Lietošanas ieteikumi

  Ciedru riekstu eļļu ieteicams lieto pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā pirms ēšanas. Šādu kursu iesaka turpināt 20 dienas un atkārtot vismaz 2 reizes gadā. Bērniem ieteicamā deva ir 1 tējkarote dienā. Tā kā ciedru riekstu eļļa ir dabīgs pārtikas produkts, tai nav nekādu zināmu kontrindikāciju.

  EĻĻAS KOKS augu eļļas:

  - ir iegūtas no augstākās kvalitātes dažādu augu augļiem, sēklām un riekstiem, izmantojot tikai saudzējošo aukstās ieguves tehnoloģiju.

  - nav rafinētas, vinterizētas, hidrogenizētas, frakcionētas, balinātas vai kā citādi apstrādātas.

  - nesatur konservantus, aromātvielas vai mazvērtīgu eļļu piejaukumus.

  - ir iepakotas un glabātas no gaismas stariem aizsargājošā tumšā iepakojumā un atbilstošā temperatūras režīmā.

  - ir ar savu unikālo garšu, īpašo aromātu, raksturīgo krāso un neatkārtojamo sastāvu, kuru veido dažādas bioloģiski aktīvas vielas – taukskābes, fitosteroli, vitamīni, minerālvielas u.c.

  11 vienības:

  Sastāvdaļas:ciedru riekstu eļļa*. * - audzēta bioloģiskā saimniecībā.100 g ciedru riekstu eļļas uzturvērtība un taukskābju saturs: ogļhidrāti 0 g, olbaltumvielas 0 g, tauki, tai skaitā: 100 g, piesātinātās taukskābes, tai skaitā: 8 g, palmitīnskābe 5 g, stearīnskābe 3 g, mononepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 23 g, oleīnskābe 22 g, eikosēnskābe 1 g, polinepiesātinātās taukskābes, tai skaitā: 59 g, Linolskābe (Omega 6) 37 g, arahidonskābe (Omega 6) 2 g, alfa- linolēnskābe (Omega 3) 20 g, enerģētiskā vērtība: 900 ckal/3700 kJ

  JUMS VARĒTU PATIKT