Higher Nature MSM, uztura bagātinātājs - 1373
  • Higher Nature MSM, uztura bagātinātājs - 1373

  Higher Nature MSM, uztura bagātinātājs

  04000002114
  14,95 €

  Higher Nature MSM uztura bagātinātājs satur metilsulfonilmetānu (saīsinājumā – MSM), kas ir dabīgas izcelsmes bioloģiski aktīva organiskā sēra avots un sēra donors sēru saturošajām, neaizvietojamām aminoskābēm cisteīnam un metionīnam, kas ir nepieciešamas gandrīz visām organisma funkcijām. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Metilsulfonilmetānam organismā ir svarīga loma strukturālā proteīna kolagēna izstrādē, kas ir saistaudu un skrimšļaudu pamatviela un kam ir svarīga nozīme skrimšļu veidošanās un reģenerācijas procesā. Sēru saturošās, neaizvietojamās aminoskābes cisteīns un metionīns ir nepieciešams arī keratīna sintēzei, kas nepieciešams stipriem, elastīgiem matiem un nagiem.

  1 / 2 tabletes satur:

  metilsulfonilmetānu (MSM) ... 1000 / 2000 mg.

  Kā lietot?

  Ieteicamā diennakts deva: 1-2 tabletes dienā ēšanas laikā, sākumā devu palielinot pakāpeniski (bērniem no 8 gadu vecuma – 1 tablete dienā).

  Atsevišķos gadījumos, lietojot MSM, var būt novērojams laksatīvs efekts. Tā ir normāla organisma reakcija. Dzeriet daudz šķidruma un, ja šie simptomi nemazinās, samaziniet devu!

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju! Glabāt vēsā, sausā bērniem nepieejamā vietā!

  Padoms

  Papildus ieteicams lietot multivitamīnus vai C vitamīnu.

  Izmēģiniet īpaši sievietes organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® WISE WOMAN un īpaši vīrieša organisma vajadzībām izstrādāto TRUE FOOD® ALL MAN, kas satur gan veselībai būtiskos vitamīnus un minerālvielas (to skaitā tādus citos kompleksos reti iekļautus mikroelementus kā molibdēnu, varu, boru u. c.) TRUE FOOD® formā, gan pienskābās baktērijas, aminoskābes un plašu spektru vērtīgu augu ekstraktu.

  Izmēģiniet arī Higher Nature TRUE FOOD® C – C vitamīna un citrusu bioflavonoīdu kompleksu.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:(1/2 tabletēs): metilsulfonilmetāns (MSM), jūras aļģes (Lithothamnion calcarea) pulveris (100mg/200mg), apjoma palielinātājs: mikrokristāliskā celuloze, glazētājviela: hidroksipropilmetil­celuloze (mitrumuzturētājs: glicerīns), pretsalipes vielas: silīcija dioksīds, taukskābju magnija sāļi*. * veģetāras izcelsmes. Nesatur: mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus un konservantus, piena produktus, glutēnu (lipekli), laktozi, sāli, soju, cukuru, kviešus, raugu. Piemērots veģetāriešiem un vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.
  Apraksts:Lielbritānijas uzņēmums Higher Nature kopš savas dibināšanas 1994. gadā pārliecina ar savu uztura bagātinātāju kvalitāti, efektivitāti, dabīgumu un drošumu. Higher Nature produkcijas sastāvā nekad neizmanto ģenētiski modificētus organismus un sastāvā iekļauj tikai rūpīgi pārbaudītas sastāvdaļas, kas nesatur nekāda veida piesārņojumu, priekšroku vienmēr dodot organismā viegli asimilējamām uzturvielu formām, kas ļauj samazināt iespējamu alerģisku reakciju vai nepanesamības risku. Higher Nature produkti ir piemēroti veģetāriešiem un vegāniem, kā arī nesatur mākslīgus konservantus, aromatizētājus un krāsvielas, piena produktus, laktozi un pārsvarā arī kviešus un lipekli (glutēnu).
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT