Zaļā Paciņa Trifala pulveris - 1131
  • Zaļā Paciņa Trifala pulveris - 1131

Zaļā Paciņa Trifala pulveris

03000010382
9,95 €

SUPERBALANSS. Amalaki (Emblica officinalis), Bibhitaki (Terminalia bellirica) un Haritaki (Terminalia chebula) pulveri. Trifala ir tradicionāls Ājurvēdisko augļu maisījums, kas tulkojumā no sanskrita nozīmē – trīs augļi.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Trifala sastāv no trīs ājurvēdiskiem augļiem: Indijas ērkšķogas (amla, amalaki, emblika), Bengālijas melnā žultsrieksta (haritaki) un Indijas mandeles (bibhitaki). Trifala ir viens no populārākajiem un svarīgākajiem Ājurvēdas preparātiem. Par to, cik tā tiek augstu vērtēta Ājurvēdas dzimtenē Indijā, liecina daudz sakāmvārdu, piemēram: „Ja šaubies – lieto trifalu”, „Kamēr Tev ir trifala, neraudi pēc mātes”, „Kas lieto trifalu, dzīvo 100 gadus” u. tml.

Trifalas iedarbība ir galvenokārt vērsta uz gremošanas sistēmas sakārtošanu – un caur to arī imunitātes stiprināšanu un organisma atjaunošanu. Trifalai piemīt izteikti līdzsvarojoša iedarbība turklāt tā baro organisma audus un atjauno to normālo darbību. Šo trīs spēcīgo Ājurvēdas augu apvienojums atjauno veselīgu enzīmu darbību gremošanas sistēmā, lai nodrošinātu maksimāli pilnvērtīgu barības sagremošanu un visu nepieciešamo uzturvielu uzņemšanu. Haritaki Indijā un Tibetā mēdz dēvēt arī par „augli, kas zog slimības” – tas ir bagāts tanīniem, antioksidantiem un B grupas vitamīniem un veicina organisma attīrīšanos. Savukārt, bibhitaki, kas ir tonizējošs un rūgts augs, gādā par urīnceļu, elpošanas un nervu sistēmas tīrību, kā arī par organisma atbrīvošanu no liekām gļotām un rūpējas par gremošanas sistēmu – sargā no parazītiem un nevēlamas mikrofloras veidošanās. Amla jeb Indijas ērkšķoga – auglis, kas ir arī slavenā ājurvēdiskā preparāta Čjavanpraš pamatā – dabīgi satur daudz C vitamīna. Amla stiprina imunitāti, atjauno un baro organisma audus – Indijā šo īpašību amlu dēļ dēvē arī par „zelta augli” vai „augli-auklīti”. Pateicoties trifalas sastāvā dabīgi esošajiem antioksidantiem, tā spēj kavēt visa organisma novecošanos šūnu līmenī. Trifalu īpaši ieteicams lietot gremošanas sistēmas sakārtošanai, organisma attīrīšanai, imunitātes spēcināšanai, problemātiskas vai alerģiskas ādas gadījumā, kā arī Ājurvēdā – došu līdzsvarošanai.

Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica Soil Association). Izcelsmes valsts: Indija.

100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 1198 kJ / 287 kcal; tauki 0,7g, no tiem piesātinātās taukskābes 0,2 g; ogļhidrāti 46,0 g, no tiem cukuri 10,3 g; šķiedrvielas 40,5 g; olbaltumvielas 3,9 g; nātrijs 36 mg; sāls 0,09 g.

Dabīgs produkts – dažādu partiju uzturvērtības var atšķirties.

Kā lietot?

Ja nepieciešams akcents uz attīrošo efektu: ½-1 tējk. samaisa ar siltu ūdeni, ļauj ievilkties un izdzer starp ēdienreizēm, vēlams – dilstošā mēness fāzē. Ja nepieciešams akcents uz organismu atjaunojošo un spēcinošo efektu: 1-2 g trifalas iejaukt gī sviestā vai medū (cilvēkiem ar dominējošu vata došu – lieto gan gī, gan medu; pitta došu – gī; kapha – medu) un 2x dienā apēst, uzdzerot siltu ūdeni. Trifalas uzlējumu/novārījumu var lietot arī ārīgi – pievienot vannai, izmantot kompresēm (problemātiskas ādai, uz nobrāzumiem u.t.t.).

Nav piemērots grūtniecēm, mātēm bērna zīdīšanas periodā un bērniem.

Padoms

Izmēģiniet arī Zaļā Paciņa organisko nīma lapu pulveri un Indijas ceļtekas sēklapvalkus.

177 vienības:

Sastāvdaļas: Bioloģisks Trifala pulveris: Amalaki (Emblica officinalis), Bibhitaki (Terminalia bellirica) un Haritaki (Terminalia chebula). Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica Soil Association).
Apraksts: BIO SUPERFOOD par SUPERCENU – Zaļā Paciņa. Laikmetā, kad vitamīnus biežāk var atrast aptiekā, nekā mūsu ikdienas uzturā lietotajos augļos un dārzeņos, joprojām ir tādi augi, kas pārsteidz ar savām īpašībām un sevī koncentrē unikālu vai ārkārtīgi bagātīgu uzturvielu klāstu. Superasns, spēkasēkla, superaļģe, mundrumaugs, superšķiedra... Zaļā Paciņa – tā ir bioloģiski audzēta superpārtika, kas paredzēta lietošanai pilnvērtīga un sabalansēta uztura ietvaros. Piemērota vegāniem un dabīgi nesatur glutēnu.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT