Zaļā Paciņa Indijas ceļtekas sēklapvalki - 1133
  • Zaļā Paciņa Indijas ceļtekas sēklapvalki - 1133

  Zaļā Paciņa Indijas ceļtekas sēklapvalki

  03000010891
  7,95 €

  SUPERŠĶIEDRA. Plantago ovata. Katrs, kurš ceļojis uz Indiju, zina šīs ceļtekas vērtību! Vairāk kā 85% Zaļās Paciņas Indijas ceļtekas sēklapvalku sastāva veido šķiedrvielas – salīdzinājumam, klijās to ir apmēram 5-40%.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Atšķirībā no klijām, saistoties ar ūdeni, ceļtekas sēklapvalki vēdera izeju veicina ļoti maigā un saudzīgā veidā, bez liekiem kairinājumiem, kas ir sevišķi noderīgi pēc dzemdībām, operācijām, hemoroīdu, kairinātās zarnas sindroma gadījumā u.tml. sāpīgās situācijās, kad nereti klijas vai kādas citas šķiedrvielas nav ieteicams vai pat nedrīkst lietot.

  Vēl viens pluss, salīdzinājumā ar graudaugu klijām – ceļtekas sēklapvalki parasti neveicina gāzu veidošanos zarnās. Tāpat kā citas šķiedrvielas, arī Indijas ceļtekas šķiedrvielas palīdz līdzsvarot cukura un holesterīna līmeni asinīs, kā arī veicina tīrību zarnu traktā. Slaidinošo diētu laikā ceļtekas sēklapvalki palīdz nodrošināt ilgstošu sāta sajūtu.

  Augstais šķiedrvielu saturs nozīmē, ka caurejas brīdī ceļteka būs īsts glābiņš. Bet, tā kā ceļtekas sēklapvalki piesaista teju 10 reizes vairāk ūdens par pašu svaru, veidojot želejveidīgu masu no sēklapvalkos bagātīgi esošajām gļotvielām, tad tie lieliski noder arī pilnīgi pretējā situācijā – aizcietējumu gadījumā.

  Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica Soil Association). Izcelsmes valsts: Indija.

  100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 758 kJ / 189 kcal; tauki 0,6 g, no tiem piesātinātās taukskābes 0,1 g; ogļhidrāti 0,1 g, no tiem cukuri <0,1 g; šķiedrvielas 88,5 g; olbaltumvielas 1,5 g; sāls 0,1g.

  Dabīgs produkts – dažādu partiju uzturvērtības var atšķirties.

  Kā lietot?

  Indijas ceļtekas sēklapvalki lieliski garšos kopā ar jogurtu – iemaisiet jogurta porcijā 1-2 tējkarotes sēklapvalku. Lai paaugstinātu maltītes šķiedrvielu saturu, pievienojiet Indijas ceļtekas sēklapvalkus brokastu pārslām, putrām. Tā kā sēklapvalki saista mitrumu, tos mazliet var pievienot maizes vai kādai citai mīklai: gatavais izstrādājums ilgāk glabāsies svaigs (mīksts) un nebūs tik drupans.

  Caurejas vai aizcietējuma gadījumā Indijas ceļteku var lietot pa 2 tējkarotēm 2 reizes dienā, pirms lietošanas aplejot ar karstu ūdeni un ļaujot izveidoties želejai. Atcerieties vienmēr paralēli dzert daudz šķidruma, lai izvairītos no negribēta aizcietējuma.

  Padoms

  Izmēģiniet arī Zaļās Paciņas Trifala un kviešu asnu pulveri. 

  32 vienības:

  Sastāvdaļas:Bioloģiski Indijas ceļtekas sēklapvalki. Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica Soil Association).
  Apraksts:BIO SUPERFOOD par SUPERCENU – Zaļā Paciņa. Laikmetā, kad vitamīnus biežāk var atrast aptiekā, nekā mūsu ikdienas uzturā lietotajos augļos un dārzeņos, joprojām ir tādi augi, kas pārsteidz ar savām īpašībām un sevī koncentrē unikālu vai ārkārtīgi bagātīgu uzturvielu klāstu. Superasns, spēkasēkla, superaļģe, mundrumaugs, superšķiedra... Zaļā Paciņa – tā ir bioloģiski audzēta superpārtika, kas paredzēta lietošanai pilnvērtīga un sabalansēta uztura ietvaros. Piemērota vegāniem un dabīgi nesatur glutēnu.
  Vegāns:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT