• Jauns
  • DIET-FOOD “SUPER DETOX MIX” bioloģisks pulveru maisījums
  • DIET-FOOD “SUPER DETOX MIX” bioloģisks pulveru maisījums
  • DIET-FOOD “SUPER DETOX MIX” bioloģisks pulveru maisījums

DIET-FOOD “SUPER DETOX MIX” bioloģisks pulveru maisījums

03000012132
14,95 €

Bioloģisks sešu “superfood” pulveru maisījums ar bio kviešu zelmeni, miežu zelmeni, kakao, hlorellu, spirulīnu un lukumas pulveri. Super Detox Mix palīdz uzlabot veselību un sekmē organisma attīrīšanos, jo ir bagāts šķiedrvielām.

Apjoms

Sešu augu maisījums no bioloģiski sertificētiem produktiem. Sastāvā uzturvielām bagātais kviešu un miežu zelmenis, hlorella un spirulīna - aļģes, kas bagātas ar vitamīniem un olbaltumiem, un kakao un lukuma, kas piešķir maisījumam patīkamu garšu un kalpo kā antioksidantu avots.

Lietošana.

Iemaisiet 1 mērkaroti (pievienota iepakojumā) pulvera pienā, sulā vai jogurtā pēc Jūsu izvēles. Varat pievienot arī putrām un desertiem. Izmēģiniet arī kopā ar kokosriekstu ūdeni.

Diet Food
30 vienības:

Sastāvdaļas:bio kviešu zelmeņa, bio miežu zelmeņa, bio kakao, bio hlorellas, bio spirulīnas, bio lukumas pulveri. Lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.). Var saturēt sojas, riekstu un lipekļa (glutēna) daļiņas. 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 948 kJ / 298 kcal, tauki 4,5g, tostarp piesātinātās taukskābes 1,7 g, ogļhidrāti 27 g, tostarp cukuri 5,7g, šķiedrvielas 40 g, olbaltumvielas 26 g, sāls 0,3 g.
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT