GSE-VERTRIEB PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C COMPLEX, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 500
  • GSE-VERTRIEB PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C COMPLEX, UZTURA BAGĀTINĀTĀJS - 500

  GSE-Vertrieb Phyto Vitamins Eisen & Vitamin C Complex, uztura bagātinātājs

  04000008114
  29,95 €

  Inovatīvs bio augu dzelzs un C vitamīna komplekss ar no karija koka lapām iegūtu dzelzi un no Indijas ērkšķogām iegūtu C vitamīnu, kas atbalsta dzelzs uzsūkšanos.

  100% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

  100% nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

  Apjoms

  Vācijas dabīgo uztura bagātinātāju ražotājs “GSE-Vertrieb” ir radījis inovatīvu uztura bagātinātāju līniju “PHYTO VITAMINS” ar 100% augu izcelsmes minerālvielām un vitamīniem. PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C COMPLEX satur 100% dabīgu augu izcelsmes dzelzi, kas iegūta no karija koka lapām, un 100% dabīgu augu izcelsmes C vitamīnu, kas iegūts no Indijas ērkšķogas jeb amlas.

  GSE-Vertrieb uztura bagātinātājs PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C komplekss ir izstrādāts tā, lai tas vienlaicīgi būtu īpaši efektīvs un saudzīgs. Augu izcelsmes dzelzs ir daudz saudzīgāka pret gremošanas sistēmu, salīdzinot, piemēram, ar uztura bagātinātāju un zāļu sastāvā plaši izmantoto dzelzs glukonātu (to bieži iesaka lietot dzelzs nepietiekamības gadījumos). Turklāt, tā kā PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C kompleksa sastāvā esošā dzelzs ir pievienota to saturošā karija koka lapu ekstrakta veidā, organisms papildus tiek apgādāts ar ekstraktā esošām sekundārām vielām, kas atbalsta dzelzs iedarbību. Karija koka lapas Indijā tiek izmantotas kā garšviela, savukārt Indijas ērkšķoga jeb amla ir tradicionāls ājurvēdas augs, kas ir viens no bagātīgākajiem C vitamīna avotiem dabā.

  Dzelzs:

  - veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos;

  - veicina normālu skābekļa transportēšanu organismā;

  - palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;

  - palīdz samazināt nogurumu un nespēku;

  - veicina normālas kognitīvās funkcijas;

  - piedalās šūnu dalīšanās procesā.

  C vitamīns:

  - uzlabo dzelzs uzsūkšanos;

  - palīdz samazināt nogurumu un nespēku;

  - palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu;

  - veicina normālu imūnsistēmas darbību;

  - veicina normālu nervu sistēmas darbību;

  - veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

  Ieteicamā diennakts deva (2 tabletes) vidēji satur:

  Dzelzi .......................... 14 mg .................... 100% NRV*

  C vitamīnu ................... 80 mg .................... 100% NRV*

  * % no uzturvielu atsauces vērtības

  Kā lietot?

  Ieteicamā diennakts deva: 1 tablete 2 reizes dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju!

  Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

  Padoms

  GSE-Vertrieb inovatīvo PHYTO VITAMINS produktu klāstā ir pieejama arī 100% bio augu izcelsmes folijskābe (B9 vitamīns) - FOLSÄURE COMPACT, B grupas vitamīnu komplekss VITAMIN B COMPLEX un komplekss acīm AUGEN COMPLEX.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

  120 vienības:

  Sastāvdaļas:(2 tabletēs): karija koka lapu ekstrakts* (Murraya koenigii), kas dabīgi satur 14 mg dzelzs, maltodekstrīns*, Indijas ērkšķogas ogu ekstrakts* (Phyllanthus emblica), kas dabīgi satur 80 mg C vitamīna, pretsalipes viela: karnaubvasks*. * Visas sastāvdaļas iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. * Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica: skatīt uz iepakojuma). 100% nesatur dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.
  Apraksts:Vācijas uzņēmuma GSE-Vertrieb uztura bagātinātājos esošie vitamīni, minerālvielas, antioksidanti, omega taukskābes u. c. aktīvās vielas, cik vien iespējams, ir iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētām izejvielām. Tīrās, rūpīgi izvēlētās, 100% augu izcelsmes izejvielas apvienojumā ar modernākajām pārstrādes tehnoloģijām GSE-Vertrieb produkcijai nodrošina maksimāli efektīvu pozitīvo iedarbību. GSE-Vertrieb produkcijas klāstā atradīsiet šādus uztura bagātinātājus: BIO Spirulina no mikroaļģes spirulīnas, BIO AFA Alge ar zilzaļo aļģi, kas ir lielisks vitamīna B12 avots, BIO Omega 3 ar vegānu alfa-linolēnskābi normālam holesterīna līmenim asinīs, Osteomin ar augu kalciju un D vitamīnu, kā arī inovatīvos PHYTO VITAMINS: EISEN & VITAMIN C COMPLEX ar augu dzelzi un C vitamīnu, FOLSÄURE COMPACT ar dabīgu folijskābi, VITAMIN B COMPLEX un AUGEN COMPLEX acu veselības atbalstam.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT