Dr. Jacob’s VITAMIN D3 ÖL, uztura bagātinātājs ar D3 vitamīnu - 586
  • Dr. Jacob’s VITAMIN D3 ÖL, uztura bagātinātājs ar D3 vitamīnu - 586

  Dr. Jacob’sVitamin D3 ÖL, uztura bagātinātājs ar D3 vitamīnu

  15000006531
  9,95 €

  Saules vitamīns pilienu formā - D3 vitamīns eļļā. Dr. Jacob’s Vitamin D3 Öl satur eļļā šķīstošo D vitamīnu ar augstu biopieejamību, kas ar UV staru palīdzību iegūts no lanolīna (vilnas vaska). Lieliska cenas un efektivitātes attiecība: iepakojuma pietiek aptuveni 600 porcijām – pietiks visai ģimenei. Piemērots veģetāriešiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Vēl nesen valdīja uzskats, ka D vitamīns ir nepieciešams tikai bērniem no pirmā dzīves mēneša līdz 2 gadu vecumam, kad intensīvi veidojas skelets. Šobrīd ir skaidrs, ka D vitamīns ir nepieciešams jebkurā vecumā – gan topošajām māmiņām, mātēm bērna zīdīšanas periodā, bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, gan arī vecāka gada gājuma cilvēkiem – jo, organismam novecojot, samazinās dabīgā spēja to izstrādāt pašam.

  Ir zinātniski pierādīts, ka D vitamīns sniedz atbalstu organisma funkcijām:

  - veicina normālu imūnsistēmas darbību,

  - veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu,

  - palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību,

  - palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību,

  - palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs,

  - nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

  Lielāko daļu D vitamīna mūsu organisms izstrādā ādā pietiekama saules starojuma apstākļos. Gadījumos, kad saules starojums ir neliels, D vitamīna izstrāde pārsvarā ir apgrūtināta. Vācijas uztura biedrība (Deutsche Gesellschaft für Ernährung) iesaka uzņemt 20 μg (800 SV) D vitamīna dienā, kas atbilst 400% no uzturvielu atsauces vērtības – tieši tāds daudzums ir 1 pilienā Dr. Jacob’s Vitamin D3 Öl.

  Produkta priekšrocības:

  - ražots Vācijā, izmantojot Vācijā ražotu, farmaceitiskas kvalitātes D3 vitamīnu,

  - augsta biopieejamība: taukos šķīstošais D3 vitamīns Vācijā ražotā kokosriekstu eļļā ar augstu vidēja garuma ķēžu triglicerīdu saturu,

  - augsta stabilitāte, pateicoties dabīgiem tokoferoliem,

  - ar praktisku pipeti - vieglai dozēšanai.

  Kā lietot?

  Ieteicamā diennakts deva: pieaugušajiem un bērniem no 1 gada vecuma - 1 piliens dienā (1 porcija).

  Zīdaiņiem - 1 piliens katru otro dienu.

  Ieteicamā diennakts deva (1 piliens, aptuveni 0,033 ml ) satur:

  D3 vitamīnu .............. 20 μg .............. 800 SV* .............. 400% NRV** .............. 100% DGE***

  * starptautiskās vienības; ** % no uzturvielu atsauces vērtības; *** no Vācijas uztura biedrība (Deutsche Gesellschaft für Ernährung) ieteiktās diennakts devas.


  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

  Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida aizvietotāju!

  Padoms

  D vitamīns veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos, tādēļ to ir ieteicams lietot kopā ar tos saturošiem preperātiem.

  UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.


  440 vienības:

  Sastāvdaļas:kokosriekstu eļļa ar augstu vidēja garuma ķēžu triglicerīdu (MCT) saturu (95%), antioksidants: tokoferola ekstrakts (dabīgas izcelsmes E vitamīns), holekalciferols (D3 vitamīns).
  Apraksts:Vācijas uzņēmums Dr. Jacob’s Medical GmbH īpašu popularitāti ir ieguvis ar augstvērtīgiem, dabīgi fermentētiem granātābolu preperātiem. Patentētā fermentācija (Eiropas patents Nr. EP2132994) tiek veikta ar probiotiskajām baktērijām un nodrošina augstu granātābolos esošo, vērtīgo polifenolu koncentrāciju, kā arī padara tos mūsu organismam īpaši viegli asimilējamus. Dr. Jacob’s granātābolu preperātu klāstā ietilpst: oriģinālais granātābolu eliksīrs, granātābolu eliksīrs ar patentētu tomātu koncentrātu “Mediterran”, uztura bagātinātājs sirdij “GranaCor”, kā arī uztura bagātinātājs imunitātes spēcināšanai “Granaimun”. Klāstā atradīsiet arī minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija saturu “Blutdruck-Salz” un uztura bagātinātāju ar D3 vitamīnu – “Vitamin D3 Öl”.

  JUMS VARĒTU PATIKT