Dr. Jacob’s granātābolu eliksīrs - 588
  • Dr. Jacob’s granātābolu eliksīrs - 588

  Dr. Jacob’sgranātābolu eliksīrs

  04000001764
  32,95 €

  Kurš gan no mums nevēlās atrast jaunības eliksīru? Dr. Jacob’s granātābolu eliksīrs – tie ir koncentrēti, bioaktīvi un dabīgi fermentēti antioksidantigranātābolu polifenoli. Polifenolu labvēlīgās īpašības papildus atbalsta pievienotais kālijs, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Granātābols, dēvēts arī par paradīzes ābolu, ir pazīstams kā ilgas, piepildītas dzīves simbols. Dr. Jacob’s granātābolu eliksīrs ir pirmais un joprojām nepārspēts granātābolu dzēriens ar tik bagātīgu bioaktīvo antioksidantu saturu. Katrā pudelē eliksīra atrodas saudzīgi koncentrēta granātābolu sula, kas spiesta no apmēram 50 saulē nobriedušiem, svaigiem augļiem, un to augļu mīkstums.

  Augsti koncentrētais granātābolu eliksīrs bagātīgi satur bioaktīvus, dabīgi fermentētus granātābolu polifenolus. Pateicoties patentētajai dzīvās fermentācijas metodei un saudzīgai koncentrēšanai vakuumā zemā temperatūrā, ik litrs eliksīra garantēti satur 36000 mg antioksidantu – un, atšķirībā no sulas, eliksīrā tie ir pieejami organismam īpaši viegli asimilējamā formā.

  Granātāboli dabīgi satur kāliju, tomēr tā daudzums ir pakļauts dabīgām svārstībām. Lai nodrošinātu stabilu kālija daudzumu eliksīrā, tam tiek pievienots dabīgā fermentācijas procesā ar pienskābes baktērijām iegūts kālija laktāts. Tā Dr. Jacob’s garantē, ka 20 ml granātābolu eliksīra satur ievērojamu daudzumu kālija, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

   

  100 ml vidējā uzturvērtība: 878 kJ / 206 kcal; tauki <0,5 g, no tiem piesātinātās taukskābes <0,1 g; ogļhidrāti 47 g, no tiem cukuri* 47 g; olbaltumvielas 0,8 g; sāls 0,04 g; kālijs 2000 mg (100%**); polifenoli 3600 mg****.

  20 ml vidējā uzturvērtība: 176 kJ / 41 kcal (2%*); tauki <0,5 g (<0,1%*), no tiem piesātinātās taukskābes <0,1g (<0,1%*); ogļhidrāti 9 g (3,6%*), no tiem cukuri* 9 g (10,4%*); olbaltumvielas 0,2 g (0,3%*), sāls 0,01 g (0,1%*); kālijs 400 mg (20%**); polifenoli 720 mg****.

  Uzturvērtība pakļauta dabīgiem produktiem raksturīgām svārstībām.

  * no atsauces vērtības vidusmēra pieaugušajam (8400 kJ / 2000 kcal);

  ** uzturvielu atsauces vērtība (NRV).

  *** dabīgi augļu sastāvā esošs cukurs;

  **** – saskaņā ar Folin-Ciocalteau metodi kā gallusskābes ekvivalents.

  Kā lietot?

  Dienā baudiet pa 10 – 20 ml granātābolu eliksīra, to atšķaidot ar 100-200 ml ūdens vai viegli gāzēta ūdens. Īpaši labi garšos arī ar sojas dzērienu vai tomātu sulu.

  Viena iepakojuma pietiek 25 porciju pagatavošanai pa 20 ml.

  Pirms atvēršanas sakratīt! Atvērtu uzglabāt ledusskapī un izlietot 7 nedēļu laikā.

  Lietojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un ievērojiet veselīgu dzīvesveidu!

  Padoms

  Eliksīra patīkamā, svaigi saldā, viegli savelkošā garša padara to lieliski piemērotu kokteiļiem un salātu mērcēm.

  Izmēģiniet arī Vidusjūras gaumē veidoto Dr.Jacob’s granātābolu eliksīru “Mediterran” ar patentētu tomātu ekstraktu.

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:granātāboli 95% (sulas un augļu biezeņa koncentrāts, daļēji fermentēts), plūškoka ogu koncentrāts, kālija laktāts, dabīgs vaniļas aromatizētājs, stabilizētājs: citrusu pektīns, garšvielas.
  Apraksts:Vācijas uzņēmums Dr. Jacob’s Medical GmbH īpašu popularitāti ir ieguvis ar augstvērtīgiem, dabīgi fermentētiem granātābolu preperātiem. Patentētā fermentācija (Eiropas patents Nr. EP2132994) tiek veikta ar probiotiskajām baktērijām un nodrošina augstu granātābolos esošo, vērtīgo polifenolu koncentrāciju, kā arī padara tos mūsu organismam īpaši viegli asimilējamus.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT