Dr. Jacob’s BLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu - 587
  • Dr. Jacob’s BLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu - 587

  Dr. Jacob’sBLUTDRUCK-SALZ, minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu

  04000011176
  4,95 €

  Satur par 50% mazāk nātrija. Bagātīgi satur kāliju, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. Dr. Jacob’s Blutdruck-Salz ir minerālsāļu maisījums ar samazinātu nātrija saturu un kristālisko sāli no Himalaju reģiona. Šis sāļu maisījums ir piemērots uzturam ar samazinātu vārāmā sāls patēriņu un ir pielietojams tāpat kā parasts pārtikas sāls

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  To, cik augsts ir asinsspiediens, galvenokārt nosaka dzīvesveids un uzturs, tādēļ Dr. Jacob’s ir radījis Blutdruck-Salz – minerālsāļu maisījumu ar kāliju un samazinātu nātrija daudzumu. Blutdruck-Salz pievienotais kālijs palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu.

  Parasts pārtikas sāls jeb nātrija hlorīds satur aptuveni 40% nātrija, tādēļ pārmērīga sāls daudzuma uzņemšana var paaugstināt asinsspiedienu. Vidējais sāls patēriņš visā pasaulē ir 10 g dienā uz cilvēku. Tas divas reizes pārsniedz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ieteikto sāls devu – 5 g dienā.

  Kāpēc tā? Pirmkārt, mūsdienās cilvēki ir pieraduši pie sāļa uztura, otrkārt, pašiem nemanot, aptuveni 80% no kopējā sāls daudzuma tiek uzņemti tā dēvētā slēptā sāls veidā. Tas ir sāls, kas pievienots dažādām gatavām maltītēm, maizei, sieriem, desām, kūpinājumiem, konserviem, uzkodām, saldumiem un citiem produktiem.

  PVO norāda, ka sabalansēts nātrija un kālija daudzums uzturā normalizē asinsspiedienu. Tieši tādēļ Vācijas dabīgo preparātu ražotājs Dr. Jacob’s ir izstrādājis Blutdruck-Salz – īpašu minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija daudzumu, tā vietā pievienojot kāliju, kas palīdz uzturēt normālu asinsspiedienu. 2 grami Dr. Jacob’s Blutdruck-Salz satur par 50% mazāk nātrija nekā parasts pārtikas sāls, turklāt Jūs uzņemsiet jau 15% no kālija ieteicamās diennakts devas.

  Kā lietot?

  Lieto tāpat kā parastu pārtikas sāli.

  Optimālai nātrija patēriņa samazināšanai sāli ēdienam ieteicams pievienot īsi pirms ēdiena baudīšanas, nevis gatavošanas laikā.

  Lietojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un ievērojiet veselīgu dzīvesveidu!

  Lietojiet sāli uzturā apzinīgi, rūpējoties par veselību!

  Kālija aprites traucējumu, īpaši nieru mazspējas gadījumā, pirms produkta lietošanas konsultēties ar ārstu.

  Padoms

  Lai samazinātu ikdienā uzņemtā sāls daudzumu, ieteicams:

  - lietot uzturā mazāk veikalā nopērkamos, gatavos produktus (piemēram, sieru, maizi, desu);

  - lasīt produktu marķējumus un izvēlēties produktus ar zemu sāls saturu;

  - pievienot sāli pirms ēdiena baudīšanas, nevis gatavošanas laikā;

  - iegādāties garšvielu maisījumus bez sāls;

  - vairāk lietot uzturā kāliju saturošus pārtikas produktus – augļus un dārzeņus.

  10 vienības:

  Sastāvdaļas:nātrija citrāts, kālija hlorīds, kristāliskais sāls (20%), magnija karbonāts. Var saturēt ZEMESRIEKSTU, LIPEKĻA (GLUTĒNA), MANDEĻU, PIENA, SELERIJAS un SINEPJU daļiņas. Izejvielu izcelsme: Vācija (minerālvielas) un Pakistāna (kristāliskais sāls).
  100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 410 kJ / 98 kcal, sāls 49,3 g, nātrijs 19700 mg, kālijs 15000 mg (750%**).
  2 g*** vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 8 kJ / 2 kcal (0,1%*), sāls 1 g (16,4%*), nātrijs 394 mg, kālijs 300 mg (15%**).
  Satur nebūtisku daudzumu tauku, piesātināto taukskābju, ogļhidrātu, cukuru un olbaltumvielu.
  Sāls - nātrijs x 2,5.
  * no atsauces vērtības vidusmēra pieaugušajam (8400 kJ / 2000 kcal).
  ** no ieteicamās uzturvielu atsauces vērtības (NRV).
  *** 2 g - 1 porcija. Iepakojumā 125 porcijas.

  JUMS VARĒTU PATIKT