Filtrēt pēc

Sadaļas

Sadaļas

Svars

Svars

  • 0kg - 0,1kg

Cena

Cena

  • 3,00 € - 73,00 €

Vegānisks:

Vegānisks:

Bezglutēna:

Bezglutēna:

Zīmols

Zīmols

Bio

Jauni produkti

Jaunie produkti
Visi jaunie produkti

Aktīvie filtri

Veselībai

Vai zinājāt, ar ko sākās Biotēka? Pareizāk sakot – kas bija, pirms sākās Biotēka? Tieši tā – tas bija greipfrūtu ekstrakts Citrosept! Un, mums visiem par laimi un veselību – ir joprojām!

Mēs negribējām būt aptieka, tāpēc nemeklējām nekādus vitamīnus vai superfūdus. Tie atrada mūs paši. Phytoceutic atnāca mantojumā no iepriekšējiem īrniekiem, ievācoties Vecrīgas telpās – klienti nepievērsa uzmanību, ka te tagad ir cits veikals – viņi nāca un prasīja, kur ir, kāpēc nav?! Mēs ilgi turējāmies pretī, bet to nebija iespējams izturēt – mēs atvedām to Phytoceutic! Un joprojām esam priecīgi, ka to izdarījām.

Modē nāca noni sula, un mums gribējās, lai mūsējā ir īsta – ne no koncentrātiem, bet no svaiga augļa, bez citām piedevām “labākai garšai”. Sonnenmacht ieradās ne vien ar noni, bet veselu rindu citu, tikpat lielisku sulu no dažādiem īpašiem augiem.

Un tā varētu stāstīt par katru zīmolu, kas šobrīd Biotēkās ir – zaļās paciņās vai sudrabotiem burtiem apdrukātās burciņās, pudelēs un ampulās, tabletēs un kapsulās.
Viss, kā jau Biotēkā – pirmkārt, protams, bioloģisks, otrkārt, ar kaut ko īpašs, ne tāds, kā citiem, un treškārt – iedarbīgākais: pārbaudīts zinātniski un praksē.

Dabīgs kalcijs un B12 vegāniem? Ir! Augu proteīna pulveri un ekstraktu kompleksi sportiskai formai? Lūdzu! Multivitamīni māmiņām? Bērniem? Vīriešiem? Jā! Superogas, spēkasaknes, ultra-aļģes, megašķiedras? Protams!

Biotēka joprojām nav aptieka. Taču jebkurš veselības produkts, ko te iegādāsieties, būs īsta pērle Jūsu mājas aptieciņā!