ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS TRAUKU SKALOŠANAI TRAUKU MAZGĀJAMĀ MAŠĪNĀ

07000001237
6,90 €

Etamine du Lys līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā padara traukus tīrus un mirdzošus – bez ūdens pilienu pēdām pēc nožūšanas! Optimāli bioloģiski noārdās; nav testēts uz dzīvniekiem; otrreiz pārstrādājams iepakojums. Ecocert sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Etamine du Lys līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā darbojas skalošanas cikla laikā, no traukiem rūpīgi noskalojot mazgāšanas līdzekļa un ēdiena paliekas. Tā darbošanās princips - virsmas spriedzes samazināšana, lai ūdens no traukiem nožūtu efektīvāk. Rezultāts ir acīm saskatāms, jo trauki ir nevainojami tīri un glāzes mirdzošas bez dzērienu, ēdienu un ūdens nosēdumu paliekām. Etamine du Lys līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā ir ekonomisks - pietiek pat vairākiem mēnešiem. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās; otrreiz pārstrādājams iepakojums; gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. 99,89% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Etamine du Lys līdzekli trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā ielejiet trauku mazgājamās mašīnas skalošanas līdzeklim paredzētajā nodalījumā tādā daudzumā, kāds ir norādīts trauku mazgājamās mašīnas instrukcijā.

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Valkāt acu vai sejas aizsargu. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Ja baltās kaļķu atliekas uz traukiem vai glāzēm joprojām palikušas pat pēc Etamine du Lys līdzekļa trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā lietošanas, tad palieliniet skalošanas iestatījumus savā trauku mazgājamā mašīnā. Detalizētāku lietošanas instrukciju meklējiet savas trauku mazgājamās mašīnas lietošanas pamācībā. Kaļķu nogulšņu noņemšanai variet arī lietot Etamine du Lys tabletes kaļķa nogulšņu likvidēšanai.

21 vienības:

Sastāvdaļas: Mazāk nekā 5% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas, satur etanolu; piparmētras, cipreses, rozmarīna, timiāna, priedes, kalnumētras, eikalipta ēteriskās eļļas, eugenol.
Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

Etamine du Lys priekšrocības:
+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

Etamine du Lys nesatur:
+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
+ Amonjaku.
+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.