Florame rožu absolūts

01000001386
50,10 €

Rozes ziedlapiņu ekstrakts, iegūts ar gaistošiem šķīdinātājiem.
Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): Alcool phénylethyle, Citronnellol.
Smaržo kā īsta roze! Ziedu karalienes aromāts ir romantisks, omu uzlabojošs – rožu absolūtu izmanto telpu aromatizēšanai un noskaņas radīšanai; kosmētikā kā smaržvielu.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido bāzes noti, sader ar pačūliju, kumelīti, ilang-ilang.

Padoms.
Jutekliskas noskaņas radīšanai aromlampiņā Florame rožu ziedūdenī iepiliniet rozi, pačūliju un ilang-ilang: visu nelielās devās, jo stiprs aromāts vairs nebūs romantisks.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

3 vienības:

Sastāvdaļas:
Rosa damascena ekstrakts
Apraksts:
Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?
• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.
• Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).
• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu.
• Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts).
• Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!
Lietošana:
Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.
Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).

JUMS VARĒTU PATIKT