Florame kanēļa ēteriskā eļļa

01000001390
19,90 €

Organiska īstā kanēļkoka mizas ēteriskā eļļa.
Galvenās molekulas
(bioķīmiskais profils): cinnamaldehyde (>50%), acetate de cinnamyle. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
aromāts un ārīgi: tonizējoša, sildoša, imunitāti stiprinoša - ieteicama ziemā, kā arī, lai vieglāk pamosties tumšajos gadalaikos. Aromāts mazina kāri pēc saldumiem. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Lieto gremošanas sistēmas, zarnu vai urīnizvadsistēmas parazītu gadījumos - noderīga eksotiskos ceļojumos tropiskajos apvidos. Aromāts nepatīk arī utīm. Piemērota arī iekšķīgai lietošanai.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido bāzes noti, sader ar saldo apelsīnu, krustnagliņu.
Kodīga - vienmēr lietojiet stipri atšķaidītu! Gan ārīgi, gan difūzerī, gan aromlampiņā - ne vairāk kā 1% koncentrācijā! Nelietot uz gļotādām. Nelietot kā aromātiskos tvaikus.
Ilgstošā lietošanā toksiska aknām - iekšķīgi lietošana pieļaujama tikai ar speciālista konsultāciju, īslaicīgi (ne ilgāk par nedēļu) un ļoti mazās devās! Nelietot aknu slimniekiem!
Nelietot spēcīgu asiņošanu/asins nesarecēšanas gadījumā!
Nav ieteicama bērniem līdz 7 g.vec. un alerģiskiem cilvēkiem.

Padoms.
Ziemassvētku noskaņas radīšanai – difūzerī vai aromlampiņā 99% Florame saldā apelsīna eļļas, 1% Florame kanēļa ēteriskās eļļas.
Pret utīm: kopā ar lavandīnu un īsto kumelīti (pa pilienam no katra) pievieno 5ml šampūna un masējošām kustībām izmazgā matus; vai arī atšķaida augu eļļā, ieklāj matos, apsedz tos ar plēvi, ietin dvielī un ļauj līdz 20 min. ilgi iedarboties, tad matus rūpīgi izmazgā un izķemmē.  

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
Iekšķīgai lietošanai kā garšvielu var izmantot garšaugu ēteriskās eļļas (skatīt norādes pie ēterisko eļļu aprakstiem), pievienojot tās nelielā daudzumā ēdieniem. Terapeitiskos nolūkos iekšķīga lietošana pieļaujama tikai ar ārsta, profesionāla aromterapeita norādījumu. Nelietojiet iekšķīgi eļļas, uz kurām nav norādes, ka tās piemērotas iekšķīgai lietošanai!
Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

9 vienības:

Sastāvdaļas:
Cinnamomum verum* ēteriskā eļļa (cinnamaldehyde (vairāk nekā 50%) kā ēteriskās eļļas sastāvdaļa). * - bioloģiski audzēts
Apraksts:
Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?
• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.
• Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).
• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu.
• Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts).
• Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!
Lietošana:
Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.
Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).

JUMS VARĒTU PATIKT