• -20%
SODASAN UNIVERSĀLS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR APELSĪNU EĻĻU - 1163
  • SODASAN UNIVERSĀLS TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR APELSĪNU EĻĻU - 1163

Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu

07000003748
4,95 €
3,96 € IETAUPI 20%

Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu gadu gaitā ir kļuvis par lietotāju ļoti iemīļotu. Dabiskā apelsīnu eļļa ne vien jauki smaržo, bet kopā ar augu izcelsmes mazgājošajām vielām arī lieliski šķīdina taukainus, un grūti tīrāmus traipus uz flīzēm, galdiem, izlietnes, grīdas un citām cietām virsmām. Izcili ekonomisks, nesatur konservantus.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu ne vien jauki smaržo, bet kopā ar augu izcelsmes mazgājošajām vielām arī lieliski šķīdina taukainus un grūti tīrāmus traipus uz flīzēm, galdiem, izlietnes, grīdas un citām cietām virsmām. Izcili ekonomisks - koncentrātu atšķaidot, no viena iepakojuma (0,5 l) iznāk 1650 l mazgājošā šķīduma. Iedarbīgais un universālais līdzeklis nesatur fosfātus, hloru, sintētiskas smaržas un konservantus, ģenētiski modificētus organismus, kā arī nav testēts uz dzīvniekiem. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Lai tīrītu flīzes, galdus, izlietnes, grīdas un citas cietas virsmas, 3 ml līdzekļa sajauc ar 10 l silta ūdens. Pēc mazgāšanas ar Sodasan universālo tīrīšanas līdzekli ar apelsīnu eļļu virsmas nav nepieciešams mazgāt atkārtoti, izmantojot ūdeni. Lai iztīrītu grūti tīrāmus traipus, palielini līdzekļa koncentrāciju.

Padoms

Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

CLP marķējuma elementi:

Bīstamības piktogrammas

Signālvārds: brīdinājums

Brīdinājumi: H317; Sensibilizācija – āda, 1. bīstamības kategorija – Var izraisīt alerģisku ādas reakciju.

H412; Ūdens videi bīstama viela, hronisks toksiskums, 3. bīstamības kategorija – Kaitīgs ūdens organismiem ar ilgstošām sekām.

Drošības prasības:

P102 - Sargāt no bērniem.
P301/312 – JA NORĪTS: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. P302/352 - SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu.
P305/351/338 - SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot. 

115 vienības:

Sastāvdaļas:Alkylpolyglucoside, aqua, sodium laurylsulfate, essential oils, alcohol, citrate, limonene, linalool.
Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegānisks: