SODASAN TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR ETIĶI - 1167
  • SODASAN TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR ETIĶI - 1167

  SODASAN TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS AR ETIĶI

  07000003768
  4,95 €

  Higiēniska tīrība virtuvē un vannas istabā! Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi lieliski notīra kaļķa nogulsnes, kā arī citus netīrumus no cietām virsmām gan virtuvē, gan vannas istabā, neatstājot švīkas. Līdzeklis palīdz novērst nepatīkamu aromātu. Tas nesatur konservantus, ir CO2 neitrāls un bioloģiski noārdās. Dermatoloģiski testēts hipoalergēns – maigs ādai. Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Vai zināji, ka etiķis neitralizē nepatīkamu smaku, tādēļ Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi jo īpaši piemērots virtuves un vannas istabas tīrīšanai, kur šādu smaku ir ne mazums? Etiķa skābe lieliski tīra kaļķa nogulsnes, ziepju, ūdens pilienu pēdas un citus netīrumus no cietām virsmām virtuvē un vannas istabā. Turklāt līdzekļa efektivitāte pierādīta pat cietā ūdenī. Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi nesatur krāsvielas, smaržvielas, konservantus; tas satur vienīgi dabiskas izcelsmes izejvielas, ir CO2 neitrāls un bioloģiski noārdās. Dermatoloģiski testēts hipoalergēns – maigs ādai. Nature Care Product sertificēts.

  Kā lietot?

  Izšķīdini 100 ml Sodasan tīrīšanas līdzekļa ar etiķi ar 10 l ūdens. Līdzekli lieto neatšķaidītā veidā, ja jātīra īpaši netīras virsmas, to uzlejot tieši uz auduma lupatiņas. Pēc mazgāšanas virsmas rūpīgi noskalo! Atkārto mazgāšanu, ja nepieciešams.

  Padoms

  Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:15-30% etiķis, mazāk nekā 5% virsmaktīvās vielas uz cukura bāzes, citrāti.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegānisks:

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-07-26

  Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi

  Ļoti labs tīrīšanas līdzeklis. Atbilst preces aprakstam. Esmu iegādājusies vairākkārt un esmu apmierināta.