SODASAN PLAŠA PIELIETOJUMA TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS - 1166
  • SODASAN PLAŠA PIELIETOJUMA TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS - 1166

  Sodasan plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis

  07000005566
  4,95 €

  Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis ir maigs, bet efektīvs līdzeklis grīdu (koka vai mākslīgo materiālu virsmu, flīžu) un citu cietu virsmu mazgāšanai. Līdzeklis nesatur konservantus, tas nav toksisks. Ar augu izcelsmes tenzīdiem, bioloģiski noārdās, CO2 neitrāls. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis grīdu (koka vai mākslīgo materiālu virsmu, flīžu) un citu cietu virsmu mazgāšanai pat ļoti cietā ūdenī. Tīrīšanas līdzeklis īpaši izstrādāts cilvēkiem ar jutīgu ādu, un tas satur vienīgi augu izcelsmes mazgājošās vielas. Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis nesatur konservantus, tas nav toksisks. Ar augu izcelsmes tenzīdiem, bioloģiski noārdās, CO2 neitrāls. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Lai tīrītu grīdu vai citas cietas virsmas, sajauc 25 ml jeb 2 ēdamkarotes Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzekļa ar 5 l silta ūdens. Ja nepieciešams mazgāt netīrākas virsmas, līdzekļa devu iespējams palielināt līdz pat 50 ml uz 5 l ūdens.

  Padoms

  Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

  88 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas, aromātisko kompozīciju ar ēteriskajām eļļām.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegānisks: