• -20%
SODASAN PIENIŅŠ CIETU VIRSMU TĪRĪŠANAI - 1164
  • SODASAN PIENIŅŠ CIETU VIRSMU TĪRĪŠANAI - 1164

Sodasan pieniņš cietu virsmu tīrīšanai

07000003752
3,95 €
3,16 € IETAUPI 20%

Maigai cietu virmu tīrīšanai bez skrāpējumiem! Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai ar ārkārtīgi smalkas daļiņas saturošiem marmora miltiem. Līdzekli var lietot keramikas, hromētām, nerūsējošā tērauda, emaljas virsmām. Tas nav piemērots mākslīgo materiālu virsmām. Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai ir CO2 neitrāls. Nature Care Product kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai maigai, bet efektīvai cietu virmu tīrīšanai bez skrāpējumiem. Līdzekļa sastāvā ir marmora milti ar ārkārtīgi smalkām daļiņām. Līdzekli var lietot keramikas, hromētām, nerūsējošā tērauda, emaljas virsmām, savukārt tas nav piemērots mākslīgo materiālu virsmām, piemēram, uz plastmasas virsmām. Nelietot kopā ar abrazīviem sūkļiem. Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai nesatur ģenētiski modificētus organismus un enzīmus. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Uzklāj Sodasan pieniņu cietu virmu tīrīšanai tieši uz netīrās virsmas vai uz auduma drāniņas. Notīri, pēc tam noskalo. Nelieto līdzekli kopā ar abrazīviem sūkļiem!

Padoms

Uzrīko ģenerāltīrīšanu savās mājās, jo Sodasan neķīmijas klāstā ir: Sodasan pieniņš cietu virmu tīrīšanai, Sodasan līdzeklis kaļķa nogulšņu likvidēšanai, Sodasan universālais tīrīšanas līdzeklis ar apelsīnu eļļu, Sodasan trauku mazgāšanas līdzeklis jutīgai roku ādai, Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis, Sodasan dušas un vannas tīrīšanas līdzeklis, Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi, Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis, Sodasan Power Gel tualetes poda tīrīšanas želeja un Sodasan līdzeklis augļu un dārzeņu mazgāšanai.

39 vienības:

Sastāvdaļas:Marmora milti, mazāk nekā 5% etanols, nejonu virsmaktīvās vielas, smaržvielas (limonene, citral).
Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegānisks: