SODASAN IZSMIDZINĀMS VIRSMU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS - 1172
  • SODASAN IZSMIDZINĀMS VIRSMU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS - 1172

  Sodasan izsmidzināms virsmu dezinfekcijas līdzeklis

  07000005382
  8,95 €

  Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis piemērots dažādu cietu virsmu dezinficēšanai. Izmanto to sabiedriskās telpās, virtuvē, mājās un birojā galdu, durvju rokturu un citu virsmu dezinfekcijai. Ražots no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti; efektīvs pret salmonellām. Ecocert un Certisys kontrole.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā negatīvi var ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Tāpēc jautājums ir retorisks, kāpēc izvēlēties ķimikāliju klātbūtni, ja iedarbīga dezinfekcija var būt dabīga? Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis ražots no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tas 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Turklāt tas ir efektīvs cīņā ar salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Sodasan izsmidzināmā virsmu dezinfekcijas līdzekļa sastāvs ir maigs ādai, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc pēc uzsmidzināšanas papildus nav jānoskalo vai jānoslauka ar ūdeni.

  Kā lietot?

  Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis piemērots dažādu cietu virsmu dezinficēšanai. Izmanto to sabiedriskās telpās, virtuvē, mājās un birojā galdu, durvju rokturu un citu virsmu dezinfekcijai. Vienkārši apstrādā virsmu ar līdzekli un ļauj tam nožūt. Nenoskalo.

  Padoms

  Īpaši rudens un ziemas mēnešos tiek radīti efektīvi apstākļi baktēriju attīstībai, tāpēc to neitralizēšanai lieto Sodasan roku dezinfekcijas līdzekļus: Sodasan roku dezinfekcijas līdzekli pudelē ar pumpīti un Sodasan izsmidzināmo roku dezinfekcijas līdzekli – ņem to līdzi ceļojumos vai nēsā somiņā gluži tāpat kā atslēgas un maku.

  80 vienības:

  Sastāvdaļas:Etanola, glicerīna, pienskābes un citronskābes ūdens šķīdums.
  Apraksts:Lai gan daudzi pētījumi pierāda, ka efektīvāka ir roku apstrāde ar spirtu saturošiem šķidrumiem, pirms nevērīgi somā ieslidini pirmo dezinfekcijas līdzekli, ko ieraugi, velti laiku tā sastāva rūpīgai izpētei. Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā var negatīvi ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Dezinfekcijas līdzekļi var saturēt apšaubāmus konservantus, ķīmiskus savienojumus, piemēram, PEG, kā arī sintētiskās smaržvielas, kas satur ftalātus. Izvēlies dabīgu alternatīvu: Sodasan dezinfekcijas līdzekļus rokām un virsmām. Ražoti no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tie 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tai skaitā efektīvi pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Sodasan dezinfekcijas līdzekļu sastāvs ir maigs ādai, nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc tie pēc uzklāšanas vai uzsmidzināšanas nav jānoskalo ar ūdeni. Biotēkās pieejami 3 veidu 100% dabīgi, vegāni, efektīvi un droši lietojami dezinfekcijas līdzekļi: Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti, Sodasan izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis un Sodasan izsmidzināms virsmu dezinfekcijas līdzeklis.
  Vegānisks: