FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu - 4877
  • FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu - 4877

  FOURMI verte universāls tīrīšanas līdzeklis, ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu

  07000011501
  4,20 €

  EKOloģiski var būt arī EKOnomiski! Dabīgs universāls tīrīšanas līdzeklis ar melnajām ziepēm un ziedu aromātu.To var lietot gan ar ūdeni atšķaidītā gan neatšķaidītā veidā - flīzēm, galdiem, grīdām, izlietnēm un citām cietām virsmām.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  ECOCERT Greenlife sertificēts. Formula noārdās vidē (atbilstoši OCDE 302B). 100% otrreiz pārstrādājams iepakojums. Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Vegānisks.

  Lietošana: pievienot 2 vāciņus līdzekļa 5 l ūdens vai lietot neatšķaidītā veidā uz sūkļa. Pēc līdzekļa lietošanas ar tīru ūdeni noskalot virsmas, kas nonāk saskarē ar pārtiku. Ievērojiet ieteicamo dozēšanu, lai saudzētu vidi!


  13 vienības:

  Sastāvdaļas:mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas, anjonu virsmaktīvās vielas, ziepes (tostarp: uz olīvu* un linsēklu* eļļu bāzes), 100% dabīga smaržviela, nātrija benzoāts, pienskābe. Citas sastāvdaļas: ūdens, alkohols, sekvestranti, denaturants, karbonātu sāļi, karamele*, 100% dabīga krāsviela. 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. * 0,001% visu sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT