• -20%
Etamine du Lys Tīrīšanas līdzeklis kamīnu, grilu un plīts virsmām - 3198
  • Etamine du Lys Tīrīšanas līdzeklis kamīnu, grilu un plīts virsmām - 3198

Etamine du Lys tīrīšanas līdzeklis kamīnu, grilu un plīts virsmām

07000001236
6,95 €
5,56 € IETAUPI 20%

Dabīgs, ērti lietojams, ekonomisks un efektīvs kamīna un grila tīrīšanas līdzeklis. Viegli attaukos un atbrīvos no netīrumiem grilus, kamīnus un apkvēpušas krāsnis. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Uzsmidziniet līdzekli remdenām vai aukstām virsmām (stiklam, tēraudam, emaljai) un ļaujiet iedarboties 5-20 min. atkarībā no netīrības pakāpes. Rūpīgi notīriet ar mitru sūkli.

 Līdzekli nedrīkst lietot krāsnīm ar pašattīrīšanās sistēmu (pirolīzes vai katalīzes). Jāievēro ieteicamo produkta dozēšanu, lai samazinātu tā ietekmi uz vidi.

Ziepju radītās putas lieliski mazgā gan aukstā, gan karstā ūdenī.
Tās ir koncentrētas, dabīgas, kā arī bez krāsvielām un smaržvielām.
Etamine du Lys produkti liks mainīt mītu par dabisko tīrīšanas līdzekļu mazefektivitāti! Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi Etamine du Lys veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabīgiem enzīmiem un baktērijām. Pircējiem tiek piedāvāti efektīvi un cilvēka veselībai nekaitīgi veidi, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas.

Pieejami  tradicionālie mazgāšanas līdzekļi (ziepes, veļas pulveri, balinātāji, veļas mīkstinātāji, 4 veidu trauku mazgāšanas līdzekļi mazgāšanai ar rokām, kā arī želeja, tabletes un skalošanas līdzekļi trauku mašīnām, līdzekļi stiklam, cietām virsmām u.c.).

23 vienības:

Sastāvdaļas:mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas (cukuri), ūdens, kālija hidroksīds, silikāti, sekvestranti. 99,4% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes.
Vegānisks:
Bezglutēna: