ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS STIKLA TĪRĪŠANAI - 1248
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS STIKLA TĪRĪŠANAI - 1248

ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS STIKLA TĪRĪŠANAI

07000001225
6,50 €

Etamine du Lys līdzeklis stikla tīrīšanai notīra logu rūtis un spoguļus, neatstājot švīkas vai līdzekļa pēdas; optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; no augiem iegūtas virsmaktīvās vielas; otrreiz pārstrādājams iepakojums; nav testēts uz dzīvniekiem. Ecocert sertificēts.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Etamine du Lys līdzeklis stikla tīrīšanai piemērots stikla virsmu, arī automašīnas logu, spoguļu un flīžu tīrīšanai. Produkts rada lielisku spīdumu bez skrāpējumiem un švīkām. Produkts izstrādāts no dabiskas izcelsmes izejvielām, videi draudzīgā, ērtā, otrreiz pārstrādājamā pudelē ar izsmidzinātāju. Etamine du Lys līdzeklis stikla tīrīšanai ražots no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tam ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Izsmidziniet Etamine du Lys līdzekli stikla tīrīšanai uz virsmas, noslaukiet ar tīru lupatiņu.

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties vērsieties pēc medicīniskas palīdzības un uzrādiet iepakojumu vai tā marķējumu.

Padoms

Lietojiet Etamine du Lys līdzekli stikla tīrīšanai kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras lupatiņu stikla virsmām.

11 vienības:

Sastāvdaļas: Mazāk nekā 5% nejonu un anjonu virsmas aktīvās vielas, etanols (augu izcelsmes spirts), konservants (sodium hydroxymethyl glycinate). 99,7% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes.
Apraksts: Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

Etamine du Lys priekšrocības:
+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.