ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS PUTEKĻU SLAUCĪŠANAI - 1245
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS PUTEKĻU SLAUCĪŠANAI - 1245

  Etamine du Lys līdzeklis putekļu slaucīšanai

  07000001222
  6,50 €

  Etamine du Lys līdzeklis putekļu slaucīšanai paredzēts dažādu virsmu attīrīšanai no putekļiem, un pulēšanai ar antistatisku efektu. Sastāvā esošais bišu vasks rūpējas par koka virsmām, savukārt eikalipta ēteriskā eļļa sniedz patīkamu aromātu. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās; no augiem iegūtas virsmaktīvās vielas. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Antistatisks Etamine du Lys līdzeklis putekļu slaucīšanai var tikt izmantots ne tikai putekļu slaucīšanai, bet arī mēbeļu spodrināšanai. Tā sastāvā ir bišu vasks, kas rūpējas par koka virsmām, savukārt eikalipta ēteriskā eļļa sniedz patīkamu aromātu. Izmantojot Etamine du Lys līdzekli putekļu slaucīšanai putekļus ir viegli noslaucīt, un pēc tam uz apstrādātajām virsmām tie krājas ievērojami lēnāk. Līdzeklis ir ražots no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tam ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus.  Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Izsmidziniet Etamine du Lys līdzekli putekļu slaucīšanai uz tīras lupatiņas un notīriet putekļaino virsmu. Nelietot stiklam!

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Satur limonene un linalool. Var izraisīt alerģisku reakciju.

  Padoms

  Lietojiet Etamine du Lys līdzekli putekļu slaucīšanai kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene mikrošķiedras cimdiem vai Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu.

  45 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas; konservants (sodium hydroxymethylglycinate); smaržvielas (100% dabīgas piparmētras un eikalipta ēteriskās eļļas).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.