ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS GRĪDU UN GLUDU VIRSMU TĪRĪŠANAI - 1246
  • ETAMINE DU LYS LĪDZEKLIS GRĪDU UN GLUDU VIRSMU TĪRĪŠANAI - 1246

  Etamine du Lys līdzeklis grīdu un gludu virsmu tīrīšanai

  07000001223
  9,95 €

  Etamine du Lys līdzeklis grīdu un gludu virsmu tīrīšanai ar apelsīnu ēterisko eļļu, kas ne vien jauki smaržo, bet kopā ar augu izcelsmes mazgājošajām vielām arī lieliski šķīdina taukainus un grūti tīrāmus traipus uz grīdām un modernu materiālu virsmām - flīzēm, keramikas virsmas un grīdas, ādas imitācijas, PVC, linoleja u.c. Izcili ekonomisks: pietiek 100 tīrīšanas reizēm! Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys līdzeklis grīdu un gludu virsmu tīrīšanai mazgā un noņem netīrumus no grīdām un modernu materiālu virsmām, piemēram, flīzēm, keramikas virsmas un grīdas, ādas imitācijas, PVC, linoleja un citām. Ļoti ekonomisks - pietiek 100 tīrīšanas reizēm! Sastāvā esošā apelsīnu ēteriskā eļļa piešķir intensīvu aromātu, virsmaktīvās vielas optimāli bioloģiski noārdās. Mazgājošās vielas Etamine du Lys līdzeklī grīdu un gludu virsmu tīrīšanai iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. 99,1% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Satur limonēnu, var izraisīt alerģisku reakciju! Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Lietojiet Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai atšķaidītu: 3-5 korķīšus uz 5 l ūdens. Nav nepieciešams noskalot. Lietojiet neatšķaidītu: uzklājiet līdzekli mitram sūklim vai lupatiņai, un notīriet virsmu. Noskalojiet tās virsmas, kas nonāk kontaktā ar ēdienu. Ievērojiet lietošanas instrukciju, lai samazinātu ietekmi uz vidi.

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Lietojiet atšķaidītu Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene lielo mikrošķiedras lupatu grīdām.

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas, etanols, 100% dabīgas smaržvielas un aromātiskās kompozīcijas: organiska apelsīna ēteriskā eļļa (limonene, linalool), konservants (sodium hydroxymethylglycinate).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.