ETAMINE DU LYS KERAMISKO VIRSMU UN INDUKCIJAS PLĀTŅU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS - 1252
  • ETAMINE DU LYS KERAMISKO VIRSMU UN INDUKCIJAS PLĀTŅU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS - 1252

  Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzeklis

  07000001217
  6,50 €

  Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzeklis ar sidra etiķi stikla keramikas un indukcijas virsmu tīrīšanai. Līdzeklis attīra, attauko un piešķir spīdumu, neatstājot pēdas. Otrreiz pārstrādājams iepakojums. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. 98,6% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Mājas tīrībai un svaigumam ne vienmēr vajadzīgas agresīvas dezinficējošas ķimikālijas. Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzekļa sastāvā esošām citrona un verbēnas ēteriskajām eļļām piemīt ne tikai patīkams aromāts, bet arī teicams antibakteriāls efekts. Turklāt Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzeklis, pateicoties sidra etiķim, teicami spēj notīrīt pat ieēdušos netīrumus uz plīts virsmas, un tam nebūt nav nepieciešams daudz līdzekļa – vienkārši apstrādājiet traipu ar tīrīšanas līdzekli, un atstājiet to iedarboties uz kādu laiciņu. Mazgājošās vielas Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzeklī iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. 98,6% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Satur limonēnu, var izraisīt alerģisku reakciju! Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Izsmidziniet Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzekli uz aukstas virsmas, tad ar mitru lupatiņu noslaukiet netīrumus. Noslaukiet virsmu ar mīkstu drānu.

  Uzliesmojošs. Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Lietojiet Etamine du Lys keramisko virsmu un indukcijas plātņu tīrīšanas līdzekli kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu.

  11 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% nejonu virsmaktīvās vielas. 100% dabīgas smaržvielas (citrona un verbēnas ēteriskās eļļas).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.