ETAMINE DU LYS HYGIENE+ LĪDZEKLIS DAŽĀDU VIRSMU TĪRĪŠANAI UN ATSVAIDZINĀŠANAI - 1265
  • ETAMINE DU LYS HYGIENE+ LĪDZEKLIS DAŽĀDU VIRSMU TĪRĪŠANAI UN ATSVAIDZINĀŠANAI - 1265

  Etamine du Lys Hygiene+ līdzeklis dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai

  07000001213
  10,95 €

  Rūpēs par higiēnisku tīrību vannas istabā, tualetē, ledusskapī, uz grīdām, atkritumu spainī, veļas mašīnā, kā arī uz dažādām darba virsmām, Etamine du Lys Hygiene+ līdzeklis dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai arī aromatizē ar eikalipta, piparmētras, rozmarīna un citām ēteriskajām eļļām. Ekonomisks - atšķaidītā veidā pietiek 200 lietošanas reizēm. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Attīra un aromatizē ar eikalipta, piparmētras, rozmarīna un vēl citām ēteriskajām eļļām. Lietojiet Etamine du Lys Hygiene+ līdzekli dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai, lai vannas istabā, tualete, ledusskapī, uz grīdām, atkritumu spaiņos, veļas mašīnās, kā arī uz dažādām darba virsmām sasniegtu higiēnisku tīrību un piešķirtu atsvaidzinošu dabīgu ēterisko eļļu smaržu. Ekonomisks - atšķaidītā veidā Etamine du Lys Hygiene+ līdzekļa dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai pietiek 200 lietošanas reizēm. No augiem iegūtas virsmaktīvās vielas. Mazgājošās vielas līdzeklī iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem. Otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Iedarbīgais līdzeklis nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Satur alpha-pinene, var izraisīt alerģisku reakciju. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Lietojiet Etamine du Lys Hygiene+ līdzekli dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai atšķaidītu kombinācijā ar kādu mazgājošo līdzekli, piemēram, Etamine du Lys tīrīšanas un attaukošanas līdzekli dažādām virsmām vai Etamine du Lys līdzekli grīdu un gludu virsmu tīrīšanai: 5 ml (1 korķītis=25 ml) uz 1 l ūdens. Lietojiet neatšķaidītu: dažus pilienus uz mitra sūkļa, pēc tam virsmu noskalojot.

  Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu acīs. Ja norīts, nekavējoties vērsieties pēc medicīniskas palīdzības un uzrādiet iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Lietojiet Etamine du Lys Hygiene+ līdzekli dažādu virsmu tīrīšanai un atsvaidzināšanai kopā ar Etamine du Lys Capt’Hygiene universālo mikrošķiedras lupatiņu.

  26 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas, konservants (sodium hydroxymethylglycinate), 100% tīras eikalipta, piparmētras, cipreses, priedes, rozmarīna, kalnumētras un baltā timiāna ēteriskās eļļas (linalool, limonene, eugenol). Satur arī ūdeni, etanolu, skābuma regulētāju, rozmarīna ekstraktu, dabīgas izcelsmes piparmētru.
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.+ Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.+ Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.+ Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.