ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS DAŽĀDĀM GRĪDĀM UN VIRSMĀM - 1319
  • ATTITUDE TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS DAŽĀDĀM GRĪDĀM UN VIRSMĀM - 1319

  Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām

  07000000248
  7,95 €

  Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām piemērots dažādu materiālu grīdu un virsmu, kā arī tualetes podu tīrīšanai, turklāt ar atsvaidzinošu citrusu aromātu. Grīdas, virsmas un traipi ir izzuduši, neizmantojot ķimikālijas, jo esam pārliecināti, ka neviens tās nevēlas savās mājās. Hipoalergēns, ar patiesi augstu efektivitāti. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Liec savas mājas grīdām midzēt. Lai midz pat koka grīdas! Ķimikālijas, kas var saturēt pat kancerogēnas vielas? Dažas no tām sastopamas parastajos grīdu un virsmju tīrīšanas līdzekļos. Cik skumji! Pietiekami skumji, lai paša mājā vairs nevarētu staigāt basām kājām... Kāds ir risinājums? Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām. Liec savas mājas grīdām un virsmām mirdzēt - pat koka grīdām! Turklāt neatstājot uz tām nevelamas ķimikāliju paliekas...

  Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām piemērots dažādu materiālu grīdu un virsmu, kā arī tualetes podu tīrīšanai, turklāt ar atsvaidzinošu citrusu aromātu. Tas ir droša alternatīva ķīmiskajiem grīdu un dažādu virsmju tīrīšanas līdzekļiem. 1,4-dioksāns un etilēnoksīds ir kancerogēni piesāņotāji, kas bieži atrodami ķīmisko līdzekļu sastāvā. Pat ja šīs ķimikālijas legāli ir atļauts peivienot, mēs esam pārliecināti, ka jūs tās nevēlaties savās mājās. EcoLogo sertificēts, CO2 neitrāls.

  Paldies, ka turi līdzekli bērniem nepieejamā vietā!

  Kā lietot?

  Lai tīrītu grīdu vai dažādas virsmas: 30 ml līdzekļa sajauc ar 4 l silta ūdens. Pēc mazgāšanas ar Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām grīdu nav nepieciešams mazgāt atkārtoti, izmantojot vienīgi ūdeni; lai iztīrītu grūti tīrāmus traipus uz grīdas vai dažādām virsmām: neatšķaidītu līdzekli lej tieši uz traipa, noslauki un noskalo; lai tīrītu tualetes podu: neatšķaidītu līdzekli lej uz poda malām un poda, un mazgā kā parasti; lai tīrītu koka virsmas: vienmēr lieto tikai atšķaidītu līdzekli.

  Padoms

  Mums ir pilna lāde ar sadzīves neķīmiju, kas ar prieku palīdzēs Tev mājas darbos: Attitude tīrīšanas līdzeklis dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrētais tīrīšanas līdzeklis rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzeklis logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālais tīrīšanas līdzeklis ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzeklis vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzeklis duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.

  Paldies, ka turi līdzekļus bērniem nepieejamā vietā!

  53 vienības:

  Sastāvdaļas:Aprilglikozīds (mazāk nekā 5%), miristilglikozīds (mazāk nekā 5%), nātrija glikonāts (mazāk nekā 5%), nātrija iminodisucināts (mazāk nekā 5%), dabīgas smaržvielas (mazāk nekā 5%), ūdens (vairāk nekā 30%).
  Apraksts:Kā Tev šķiet, cik daudz mūsu personīgais un it kā minimālais ieguldījums var līdzēt tik globālā problēmā kā siltumnīcas efekts? Ledāju kušanā, mežu izciršanā un naftas izsmelšanā, kas veicina stihiju plosīšanos, apdraud tūkstošiem dzīvnieku un augu sugu pastāvēšanu? Tajā, ka fosfāti veicina zilaļģu ziedēšanu, ka cilvēka radītie atkritumi dreifē okeānos? Ka planētas glābšana faktiski ir jautājums nevis par planētu, bet gan par mums pašiem – par mūsu pastāvēšanu? Daudz - ja izvēlies zaļākos tīrīšanas līdzekļus pasaulē – Attitude.Attitude ir CO2 neitrāli izstrādājumi – 100% pielāgoti cīņai pret globālo sasilšanu. Attitude ir maksimāli samazinājis savas darbības radīto izmešu daudzumu atmosfērā, un aktīvi atjauno mežu stādījumus un dabas ekosistēmas sadarbībā ar organizāciju ”Zemes diena”, lai kompensētu to, ko samazināt nav bijis iespējams.Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļi:+ izgatavoti tikai no netoksiskām izejvielām no atjaunojamajiem resursiem;+ nesatur kancerogēnas vielas (uzskaitītas IARC kategorijās 1, 2A or 2B), enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizētājus un krāsvielas;+ teicami un pilnībā bioloģiski noārdās;+ piemēroti septisko tvertņu sistēmām;+ vegāni;+ nav testēti uz dzīvniekiem.Tādejādi šo līdzekļu radītais siltumnīcas efekts ir vienāds ar…nulli. Tava izvēle liks mazāk ražot naftas/sintētisko sadzīves ķīmiju – jo Tu būsi samazinājis pieprasījumu pēc tās. Izvēlies savu ģimenes māju tīrīt ar kādu no neaizstājamajiem Attitude virsmju tīrīšanas līdzekļiem: Attitude tīrīšanas līdzekli dažādām grīdām un virsmām, Attitude Little Ones koncentrēto tīrīšanas līdzekli rotaļlietām un virsmām bez smaržas, Attitude tīrīšanas līdzekli logiem un spoguļiem ar laima un lavandas ēteriskajām eļļām, Attitude universālo tīrīšanas līdzekli ar citrusu smaržu, Attitude tīrīšanas līdzekli vannas istabai ar citrusu smaržu un Attitude ikdienas tīrīšanas līdzekli duškabīnēm ar ilang-ilang un mandarīna ēteriskajām eļļām.
  Vegānisks: