Sodasan veļas mīkstinātājs ar laima smaržu - 4397
  • Sodasan veļas mīkstinātājs ar laima smaržu - 4397

  Sodasan veļas mīkstinātājs ar laima smaržu

  07000010805
  4,95 €

  Piemērots visa veida audumu iesmaržināšanai, kopšanai un mīkstināšanai. Līdzeklim pievienotas 100% dabīgas citrusu ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir svaigu laima smaržu. Sastāvā esošā bio alveja iekļūst auduma šķiedrās, rūpējoties par apģērbu.Samazina mazgājamo līdzekļu nogulsnes uz auduma un padara veļu patīkami mīkstu. Kopj šķiedras, atvieglojot gludināšanu. Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Atšķirībā no konvencionāliem veļas mīkstinātājiem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas saskarsmē ar ādu, Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai ar laimu var lietot ir droši, jo virsmaktīvajām vielām ir dabiska izcelsme - cukurs.

  Līdzeklim ir pievienota bio alveja, kas, iekļūstot auduma šķiedrās, maigi rūpējas par apģērbu. Līdzekli īpaši vērtīgu dara arī tam pievienotās 100% dabīgās citrusu ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir svaigu laima smaržu.

  Kā lietot?

  Ja vēlies maigu un vieglu smaržu, pievieno veļai 1 korķīti (= 35 ml) Sodasan līdzekļa veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai; ja vēlies mazgāt drēbes ar rokām, būs piemērots lietot ½ korķīti (= 18 ml). Padoms Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai ar laimu eteicams lietot kopā ar Sodasan veļas pulveriem.

  103 vienības:

  Sastāvdaļas:vairāk nekā 30% ūdens, 15-30% citronskābe, mazāk nekā 5% alkohols*, smaržvielas, nejonu virsmaktīvā viela (cukuru tensīds), ksantāna sveķi, lecitīns, citrāti, citrāls, limonēns, geraniols, alveja*. *2% visu sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT