SODASAN TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI - 1150
  • SODASAN TRAIPU TĪRĪŠANAS LĪDZEKLIS VEĻAI - 1150

  Sodasan traipu tīrīšanas līdzeklis veļai

  07000003759
  4,30 €

  Sodasan traipu tīrīšanas līdzeklis veļai ir perfekti piemerots tādiem traipiem kā asinis, dubļi, zāle, piens, olas, augļi u.tml. grūti izmazgājamiem traipiem. Turklāt iedarbīgais līdzeklis piemērots jebkuriem noturīgas krāsas audumiem. Nav ieteicams smalkiem, delikātiem audumiem. Nesatur enzīmus, ĢMO. Hipoalergēns. CO2 neitrāls. Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas. Nature Care Product sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Iedarbīgā Sodasan traipu tīrīšanas līdzekļa veļai sastāvā ir ziepes, kas izgatavotas speciāli izstrādātā zemas temperatūras saponifikācijas procesā. Šī aktīvā mazgājošā viela – augu ziepes – ir saudzīgas ādai un audumiem, turklāt tās ātri un pilnībā bioloģiski sadalās. Sodasan traipu tīrīšanas līdzeklis veļai ir perfekti piemerots tādiem traipiem kā asinis, dubļi, zāle, piens, olas, augļi u.tml. grūti izmazgājamiem traipiem. Turklāt iedarbīgais līdzeklis piemērots jebkuriem noturīgas krāsas audumiem. Nav ieteicams smalkiem, delikātiem audumiem. Traipu tīrīšanas līdzeklis ir CO2 neitrāls – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. CO2 jeb oglekļa dioksīds ir siltumnīcas efektu izraisoša gāze, kas neļauj uz zemes saules radiācijas radītajam siltumam izdalīties visumā. Tā rezultātā temperatūra uz zemes paaugstinās un pēc ekspertu domām, tas varētu radīt nopietnas klimata izmaiņas. Līdzeklis nesatur enzīmus, ģenētiski modificētus organismus. Hipoalergēns. CO2 neitrāls. Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas. Nature Care Product sertificēts.

  Kā lietot?

  Samitrini audumu, ar pudeles galā esošo birstīti uzklāj Sodasan traipu tīrīšanas līdzekli veļai uz traipiem, un ļauj iedarboties. Izskalo vai izmazgā veļas mašīnā. 

  Padoms

  Grūti iztīrāmiem traipiem lieto Sodasan balinātāju un traipus tīrošo sāli, ko ērti var pievienot veļasmašīnas mazgāšanas līdzekļa nodalījumā.

   

  19 vienības:

  Sastāvdaļas:15-30% augu ziepes, 5% etanols, glicerīns, citrāts.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
  Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegāns: