• -20%
SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS VILNAI UN SMALKIEM AUDUMIEM - 1144
  • SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS VILNAI UN SMALKIEM AUDUMIEM - 1144

Sodasan mazgāšanas līdzeklis vilnai un smalkiem audumiem

07000008523
7,95 €
6,36 € IETAUPI 20%

Sodasan Wool mazgāšanas līdzeklis vilnai un smalkiem audumiem ir maigs un saudzīgs mazgāšanas līdzeklis vilnas un smalku audumu, zīda, alpaka un mohēras izstrādājumu mazgāšanai ar rokām un veļas mašīnā. Ik reizi, kad mazgā apģērbu, ievēro ražotāja norādījumus par tā mazgāšanu. Nesatur enzīmus un ĢMO. Dermatoloģiski testēts. CO2 neitrāls. Nature Care Product kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Maigs audumiem un krāsām! Sodasan Wool mazgāšanas līdzeklis vilnai un smalkiem audumiem ir maigs un saudzīgs mazgāšanas līdzeklis vilnas un smalku audumu, zīda, alpaka un mohēras izstrādājumu mazgāšanai. Mazgāšanas līdzeklis ir CO2 neitrāls – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. CO2 jeb oglekļa dioksīds ir siltumnīcas efektu izraisoša gāze, kas neļauj uz zemes saules radiācijas radītajam siltumam izdalīties visumā. Tā rezultātā temperatūra uz zemes paaugstinās un tas varētu radīt nopietnas klimata izmaiņas. Ar vienu Sodasan Wool mazgāšanas līdzekļa vilnai un smalkiem audumiem iepakojumu pietiks 33 mazgāšanas reizēm. 100% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes. Nesatur enzīmus un ĢMO. Dermatoloģiski testēts. CO2 neitrāls. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Mazgāšanai ar rokām lieto 20 ml Sodasan Wool mazgāšanas līdzekļa vilnai un smalkiem audumiem uz 10 l ūdens. Mazgāšanai veļas mašīnā lieto 35 ml mazgāšanas līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu. Ļoti netīras veļas mazgāšanai lieto 45 ml mazgāšanas līdzekļa uz pilnu veļas mašīnu. Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai marķējumu.

Padoms

Sodasan Wool mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem lieto kopā ar Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai, kas piemērots visa veida audumu kopšanai un mīkstināšanai.

68 vienības:

Sastāvdaļas:5-15% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% etanols, aromātiskā kompozīcija (limonene, geraniol).
Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegānisks: