SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1141
  • SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1141

  Sodasan mazgāšanas līdzeklis krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai

  07000003723
  8,95 €

  Spilgtas krāsas un svaigums! Sodasan Color mazgāšanas līdzeklis krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai piemērots visa veida krāsainiem apģērbiem, izņemot vilnu un zīdu, mazgāšanai veļas mašīnā visās temperatūrās, sākot no 30°C līdz 95°C. Testēts hipoalergēns. Nature Care Product kontrole.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Iedarbīgā mazgāšanas līdzekļa sastāvā ir ziepes, kas izgatavotas speciāli izstrādātā zemas temperatūras saponifikācijas procesā. Tās ātri un pilnībā bioloģiski sadalās. Universālais Sodasan Color mazgāšanas līdzeklis krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai paredzēts visiem audumu veidiem, izņemot viln un zīdu, mazgāšanai veļas mašīnā visās temperatūrās, sākot no 30°C līdz 95°C. Dermatoloģiski testēts - hipoalergēns. Nesatur enzīmus. Nature Care Product kontrole.

  Kā lietot?

   

  Cik netīra veļa?

  Lietošanas daudzums uz 4-5 kg veļas

  Daudzums

  Pudeles korķītis

  viegli

  55 ml

  1 ½

  normāli

  75 ml

  2

  ļoti

  110 ml

  3

   

  Baltas vai ļoti netīras veļas mazgāšanai papildus Sodasan Color mazgāšanas līdzeklim krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai lieto Sodasan Oxygen Bleach balinātāju un traipus tīrošo sāli burciņā vai maisiņā.

  Lai mazgātu vilnas un smalkus audumus, kā arī zīda, alpaka un mohēras izstrādājumus gan ar rokām, gan veļas mašīnā, lieto Sodasan Wool Detergent mazgāšanas līdzekli vilnai un smalkiem audumiem.

  Padoms

  Bērnu apģērbu mazgāšanai un cilvēkiem ar jutīgu ādu ieteicams Sodasan Color Sensitive mazgāšanas līdzeklis saudzīgai krāsainu audumu un apģērbu mazgāšanai.

  42 vienības:

  Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, etanols, aromātiskā kompozīcija (d-limonene, citral). Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas.
  Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
  Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
  Vegāns: