• -20%
SODASAN LĪDZEKLIS VEĻAS MĪKSTINĀŠANAI, KOPŠANAI UN SMARŽAI - 1186
  • SODASAN LĪDZEKLIS VEĻAS MĪKSTINĀŠANAI, KOPŠANAI UN SMARŽAI - 1186

Sodasan līdzeklis veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai

07000006721
4,95 €
3,96 € IETAUPI 20%

Dermatoloģiski testētais Sodasan līdzeklis veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai piemērots visa veida audumu kopšanai, mīkstināšanai. Līdzeklim pievienotas 100% dabīgas lavandas, rožu, magnolijas un ģerānijas ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir delikāti svaigu smaržu. Sastāvā esošie bio alveja un sojas lecitīns iekļūst auduma šķiedrās, rūpējoties par apģērbu. Nature Care Product kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Atšķirībā no konvencionāliem veļas mīkstinātājiem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas saskarsmē ar ādu, Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai lietot ir droši, jo virsmaktīvajām vielām ir dabiska izcelsme - cukurs. Līdzeklim ir pievienota bio alveja un sojas lecitīns, kas, iekļūstot auduma šķiedrās, maigi rūpējas par apģērbu. Sodasan līdzeklis veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai ir piemērots visa veida audumu kopšanai un mīkstināšanai. Līdzekli īpaši vērtīgu dara arī tam pievienotās 100% dabīgās lavandas, rožu, magnolijas un ģerānijas ēteriskās eļļas, kas audumiem piešķir delikāti svaigu smaržu. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Ja vēlies maigu un vieglu smaržu, pievieno veļai 1 korķīti Sodasan līdzekļa veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai; ja vēlies, lai drēbes smaržotu intensīvāk, tad pievieno veļai 2 korķīšus līdzekļa.

Padoms

Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai ieteicams lietot kopā ar Sodasan Comfort Sensitiv veļas pulveri saudzīgai mazgāšanai, kas paredzēts cilvēkiem ar jutīgu ādu, kā arī bērnu drēbju mazgāšanai.

48 vienības:

Sastāvdaļas:Mazāk nekā 5% etanols, aromātiskā kompozīcija no dabīgām eļļām (geraniol, limonen, linalool, citronellol, citral), lecitīns, nejonu virsmaktīvās vielas no cukura, citrāts, alveja.
Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem. Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegānisks: