SODASAN LĪDZEKLIS SPORTA APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1140
  • SODASAN LĪDZEKLIS SPORTA APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1140

SODASAN LĪDZEKLIS SPORTA APĢĒRBU MAZGĀŠANAI

07000006720
9,95 €

Sodasan Active Sport līdzeklis sporta apģērbu mazgāšanai paredzēts sporta un brīvā laika apģērba no dabīgām un jauktām auduma šķiedrām mazgāšanai. Tas īpaši piemērots mikrošķiedras audumiem un apģērbiem no membrānas (Gore-Tex, Sympatex), aizsargājot, rūpējoties, piešķirot apģērbam higiēnisku svaigumu. Nesatur optiskos balinātājus, mīkstinātājus. Piemērots mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Tik daudz skrienošu, ar velosipēdiem braucošu, nūjojošu, bumbojošu vai laivojošu cilvēku, šķiet, pasaule nav pieredzējusi. Fiziskās aktivitātes ir topā, un tas nozīmē, ka aug arī pieprasījums pēc mūsdienīgiem veļas kopšanas līdzekļiem, kas draudzējas ar modernajām Gore-Tex un Sympatex šķiedrām sporta tērpos un rūpējas par to, lai drēbes ilgi kalpotu un labi smaržotu. Eko sertificētais Sodasan Active Sport līdzeklis sporta apģērbu mazgāšanai bez optiskajiem balinātājiem, mīkstinātājiem un enzīmiem pamatīgi izmazgā apģērbu no dabīgām un jauktām auduma šķiedrām, saglabājot to īpašības un nodrošinot higiēnisku svaigumu. Sodasan Active Sport līdzekļa sporta apģērbu mazgāšanai formula ir izstrādāta, lai droši varētu mazgāt Gore-Tex un Sympatex materiālus. Inovatīvais mazgāšanas līdzeklis neaizlipina šķiedras un nemazina gaisa caurlaidību, ļaujot arī ķermenim vieglāk elpot. Piemērots mazgāšanai gan ar rokām, gan veļas mašīnā. Viens Sodasan Active Sport līdzekļa sporta apģērbu mazgāšanai iepakojums paredzēts 21 mazgāšanas reizei. Nature Care Product kontrole. Dermatoloģiski testēts. Nesatur enzīmus un ģenētiski modificētus organismus.

Kā lietot?

Ja mazgājat veļu ar rokām, tad pievienojiet veļai ½ korķīti (18 ml) Sodasan Active Sport līdzekļa sporta apģērbu mazgāšanai uz 10 l ūdens; ja mazgājat veļu veļas mašīnā, tad pievienojiet veļai 1 korķīti (35 ml) mazgāšanas līdzekļa.

Padoms

Maksimāla efekta panākšanai pēc apģērba mazgāšanas ar Sodasan Active Sport līdzekli sporta apģērbu mazgāšanai, ieteicams lietot Sodasan līdzekli veļas mīkstināšanai, kopšanai un smaržai.

27 vienības:

Sastāvdaļas: 5-15% nejonu un anjonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% etanols, rauga ekstrakts, aromātiskā kompozīcija (citral, limonen), citrāts.
Apraksts: Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegāns: