• -20%
SODASAN BALINĀTĀJS UN TRAIPUS TĪROŠAIS SĀLS - 1149
  • SODASAN BALINĀTĀJS UN TRAIPUS TĪROŠAIS SĀLS - 1149
  • SODASAN BALINĀTĀJS UN TRAIPUS TĪROŠAIS SĀLS - 1149

Sodasan balinātājs un traipus tīrošais sāls

07000003749
4,95 €
3,96 € IETAUPI 20%

Sodasan Oxygen Bleach balinātājs un traipus tīrošais sāls izmazgā grūti iztīrāmus traipus un saglabā apģērba baltumu. Nesatur enzīmus, ĢMO, nav testēts uz dzīvniekiem. Piemērots baltiem un noturīgas krāsas audumiem, apģērbiem. Nature Care Product kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Sodasan Oxygen Bleach balinātājs un traipus tīrošais sāls ir audumiem drošs un efektīvs līdzeklis balināšanai un traipu tīrīšanai - saskarē ar ūdeni tas atbrīvo skābekli, kas ļauj izmazgāt arī grūti iztīrāmus traipus. Līdzeklis ir piemērots baltiem un noturīgas krāsas audumiem, apģērbiem. Nesatur enzīmus, ģenētiski modificētus organismus, nav testēts uz dzīvniekiem. Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Lieto 1,5-2 ēd.k. Sodasan Oxygen Bleach balinātāja un traipus tīrošā sāls uz pilnu standarta veļasmašīnu mazgāšanas līdzekļa nodalījumā. Īpaši noturīgiem traipiem vai lielākas ietilpības veļas mašīnām pievieno vēl ½ ēd.k. balinātāja. Labākam efektam vienmēr mazgā apģērbu siltākajā ūdenī, kāds tīrāmajiem audumiem pieļaujams. Uzmanību! Kaitīgs, ja norij. Kairina ādu. Izraisa nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt elpceļu kairinājumu. Sargāt no bērniem. JA NORĪTS: Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. SASKARĒ AR ĀDU: nomazgāt ar lielu ziepju un ūdens daudzumu. IEELPOŠANAS GADĪJUMĀ: izvest cietušo svaigā gaisā un turēt miera stāvoklī, lai būtu ērti elpot. SASKARĒ AR ACĪM: uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to ir viegli izdarīt. Turpināt skalot.

Padoms

Sodasan Oxygen Bleach balinātājs un traipus tīrošais sāls pieejams divos dažādos iepakojumos - bundžiņā un maisiņā. Izvēlies sev ērtāko iepakojumu!

7 vienības:

Sastāvdaļas:Vairāk nekā 30% nātrija perkarbonāts, 15-30% nātrija karbonāts.
Apraksts:Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji. Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sadasan mazgāšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības, kā arī netiek darīts pāri mūsu mazākajiem brāļiem, jo nedz pašus Sodasan līdzekļus, nedz to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.
Sodasan. Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.
Vegānisks: