SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1141
  • SODASAN MAZGĀŠANAS LĪDZEKLIS KRĀSAINU AUDUMU UN APĢĒRBU MAZGĀŠANAI - 1141

  Sodasan Colour Lime mazgāšanas līdzeklis ar laima aromātu krāsainiem audumiem

  07000003723
  8,95 €

  Sodasan veļas mazgāšanas līdzeklis ar dabīgu laima aromātu 20 mazgāšanas reizēm. Piemērots visiem krāsainajiem audumiem, izņemot vilnu un zīdu. Inovatīvā formula ar rūpīgi izvēlētām augu izcelsmes sastāvdaļām efektīvi izmazgā netīrumus un traipus, kā arī saglabā apģērbu košumu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Piemērots lietošanai 30-95°C temperatūrā. NCP sertificēts, dabīgs, dermatoloģiski pārbaudīts tīrīšanas līdzeklis. Vegānisks.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ieteikums veļas mazgāšanai: lai iztīrītu grūti tīrāmus vai taukainus traipus, uzklājiet uz traipa neatšķaidītu veļas mazgāšanas līdzekli un mazgājiet kā ierasts. Sodasan balinātājs un traipu tīrītājs uzlabo baltu un noturīgas krāsas audumu mazgāšanas rezultātu.

  Dozēšana. Mazgāšanas ciklam ar 4-5 kg veļas. 1 korķītis = 40 ml.

  Ūdens cietība Cik netīra ir veļa?

  viegli netīra veļavidēji netīra veļaļoti netīra veļa
  Mīksts ūdens50 ml70 ml105 ml
  Vidēji ciets ūdens55 ml75 ml110 ml
  Ciets ūdens65 ml85 ml120 ml


  Mazgāšanas ciklam ar 2,5 kg veļas lietot par 25 ml mazāk, ar 6-7 kg veļas lietot par 30 ml vairāk. Mazgājot ar rokām, lietojiet 40 ml uz 10 litriem ūdens.

  Videi draudzīgs ieteikums: vidēji cietam un cietam ūdenim pievienojiet Sodasan ūdens mīkstinātāju atbilstoši ūdens cietībai un lietojiet mazgāšanas līdzekli kā mīkstam ūdenim. Darbiniet pilnu veļas mašīnu un mazgājiet zemākajā ieteiktajā temperatūrā.

  64 vienības:

  Sastāvdaļas:vairāk nekā 30% ūdens, 15-30% ziepes no augu eļļām* (anjonu virsmaktīvās vielas), 5-15% nejonu virsmaktīvās vielas (virsmaktīvās vielas uz cukura bāzes), citrāti, mazāk kā 5% soda, alkohols* (etanols), glicerīns*, anjonu virsmaktīvās vielas (taukskābju alkoholu sulfāti), smaržvielas, citrāls, limonēns. Satur citrālu. Var izraisīt alerģisku reakciju. * 8% visu sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT