ETAMINE DU LYS VEĻAS PULVERIS BALTAM UN NOTURĪGAS KRĀSAS APĢĒRBAM - 1225
  • ETAMINE DU LYS VEĻAS PULVERIS BALTAM UN NOTURĪGAS KRĀSAS APĢĒRBAM - 1225

  Etamine du Lys veļas pulveri baltam un noturīgas krāsas apģērbam

  07000001228
  16,50 €

  Balts, nevis pelēcīgi balts apģērbs ar Etamine du Lys veļas pulveri baltam un noturīgas krāsas apģērbam. ĢMO brīvie enzīmi darbojas kā traipu tīrītājs, iztīrot asinis, cieti, taukainus tripus un citus līdzīgus traipus. Ar vienu Etamine du Lys veļas pulvera baltam un noturīgas krāsas apģērbam iepakojumu pietiek 40 / 80 mazgāšanas reizēm. Ecocert kontrole.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Etamine du Lys veļas pulveris baltam un noturīgas krāsas apģērbam, kas, pateicoties balinošajām vielām uz skābekļa bāzes, nepadara apģērbu pelēcīgu. ĢMO brīvie enzīmi darbojas kā traipu tīrītājs, iztīrot asinis, cieti, taukainus tripus un citus līdzīgus traipus. Veļas pulveri ieteicams lietot no 30˚C, mazgājot gan mašīnā, gan ar rokām. Ar vienu Etamine du Lys veļas pulvera baltam un noturīgas krāsas apģērbam iepakojumu pietiek 40 mazgāšanas reizēm. Satur linalolu, tāpēc var izraisīt alerģisku reakciju. 97,9% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; otrreiz pārstrādājams iepakojums (kasti un mērtrauku šķirojiet, plastmasas maisiņu izmetiet mājsaimniecības atkritumos). Gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Ecocert kontrole.

   

  Kā lietot?

   

  Devas uz 1 pilnu veļas mašīnu 4,5 kg

  Mīksts ūdens (≤15˚F)

  40-50 ml

  Vidēji ciets ūdens

   

  40-50 ml

  Ciets ūdens (≥35˚F)

   

  50-80 ml

  Mazgājot ar rokām (uz 5 l ūdens) = 25 ml

   

   

   

   

   

   

   

   

  Vienmēr mazgājiet pilnu veļas mašīnu, lai taupītu enerģiju un ūdeni. Ievērojiet ieteicamās pulvera devas. Kad vien iespējams, mazgājiet zemā temperatūrā. Mazgājot nepilnu veļas mašīnu, mazgāšanas līdzekļa daudzumu samaziniet uz pusi.

  Kairinošs. Nopietnu bojājumu draudi acīm. Sargāt no bērniem. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Lietot acu/sejas masku. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu. Ja noticis nelaimes gadījums vai jūtami veselības traucējumi, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību (ja iespējams, uzrādīt marķējumu).

  Padoms

  Žilbinošam baltumam ne vienmēr vajadzīgs balinātājs – vienkārši mazgājiet balto veļu atsevišķi no krāsainās, savukārt, lai notīrītu ieēdušos traipus, apstrādājiet tos ar līdzekli un atstājiet iedarboties uz kādu laiciņu. Vienmēr ievērojiet norādīto līdzekļa dozēšanu, lai lieki nenoslogotu notekūdeņus un taupītu naudu. Izvēloties devas, ņemiet vērā ūdens cietību, kā arī veļas vai trauku daudzumu mašīnā un to netīrības pakāpi.

   

  19 vienības:

  Sastāvdaļas:15-30% karbonāta sāļi, 5-15% nātrija sulfāts, balinātāji uz skābekļa bāzes, silikāti, mazāk nekā 5% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas, fermenti (nav ģenētiski modificēti), 100% dabīgas smaržvielas: tostarp lavandīna ēteriskā eļļa (limonene, linalool).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.Etamine du Lys priekšrocības:+ Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.+ Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.+ Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).+ Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.+ Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.+ Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.+ Otrreiz pārstrādājams iepakojums.Etamine du Lys nesatur:+ Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.+ Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).+ Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.+ Amonjaku.+ Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.+ Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.