ETAMINE DU LYS VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU - 1230
  • ETAMINE DU LYS VEĻAS MĪKSTINĀTĀJS AR LAVANDAS SMARŽU - 1230

  Etamine du Lys veļas mīkstinātājs ar lavandas smaržu

  07000001241
  7,95 €

  Izgatavots no 99,1% dabīgām izejvielām, un Etamine du Lys veļas mīkstinātājs ar lavandas smaržu ir tikpat efektīvs kā konvencionālie līdzekļi. Tā lietošana nodrošina audumu maigumu un elastību, piešķir svaigu citrusu smaržu, aizsargā audumu šķiedras, atvieglo gludināšanu, mazina elektrizēšanos. 40 lietošanas reizēm. Satur limonēnu - var izraisīt alerģisku reakciju. Ecocert sertificēts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Nodrošina audumu maigumu un elastību, piešķir smaržu, aizsargā audumu šķiedras, atvieglo gludināšanu un ir gan cilvēkam, gan dabai maksimāli nekaitīgs - tāds ir mūsdienīgais Etamine du Lys veļas mīkstinātājs ar lavandas smaržu. Turklāt veļas mīkstinātājs samazina mazgājamo līdzekļu nogulsnes uz auduma un mazina elektrizēšanos. Ar vienu Etamine du Lys veļas mīkstinātāja ar lavandas smaržu iepakojumu pietiek 40 lietošanas reizēm. Satur limonēnu, tāpēc var izraisīt alerģisku reakciju. 99,1% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes. Optimāla bioloģiskā noārdīšanās virsmaktīvajām vielām; otrreiz pārstrādājams iepakojums (korķīti un pudeli šķirot atsevišķi); gala produkts nav testēts uz dzīvniekiem. Līdzeklis nesatur, sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, naftas produktus, fosfātus. Ecocert sertificēts.

  Kā lietot?

  Mīkstas un liegi smaržojošas veļas iegūšanai pievienojiet 1 korķīti jeb 30 ml Etamine du Lys veļas mīkstinātāja ar lavandas smaržu.

  Sargāt no bērniem! Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

  Padoms

  Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar lavandas smaržu ieteicams lietot kopā ar jebkuru no iecienītiem Etamine du Lys līdzekļiem apģērba mazgāšanai. Ja vēlaties apģērbam piešķirt citrusu aromātu, izmēģiniet Etamine du Lys veļas mīkstinātāju ar citrusu smaržu!

  27 vienības:

  Sastāvdaļas:5-15% katjonu virsmaktīvās vielas. Satur smaržvielas – 100% dabīgas lavandīna un lavandas ēteriskās eļļas (limonene, linalool).
  Apraksts:Franču uzņēmuma Comptoir Des Lys mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu Etamine du Lys sortiments izstrādāts un pilnveidots 12 gadus. Visu šo laiku tie veidoti no augiem, minerāliem, medus, vaska, ēteriskajām eļļām, dabiskiem enzīmiem un baktērijām, savukārt kopš 2007. gada tie ir arī Ecocert sertificēti un kontrolēti. Izgatavoti videi draudzīgā ražotnē, Etamine du Lys modernie, daudzveidīgie līdzekļi piedāvā efektīvus un nekaitīgus veidus, kā tīrīt, pulēt, mazgāt un likvidēt baktērijas. Viss slēpjas vien pareizo līdzekļu izvēlē, devās un lietošanā.

  Etamine du Lys priekšrocības:
  + Ekonomiski – lieli iepakojumi un koncentrētas formulas taupa Jūsu naudu.
  + Ražoti no atjaunojamiem resursiem – augu un minerālu izejvielām, tādēļ tiem ir teicama bioloģiskā noārdīšanās un minimāla ietekme uz vidi.
  + Mazgājošās vielas iegūtas nevis no naftas, bet gan no augiem (cukura, graudiem, rapša, kopras, palmu eļļas).
  + Dabiskas un organiskas ēteriskās eļļas patīkamam aromātam un dažādam efektam.
  + Dabiski enzīmi (sertificēti, apliecinot, ka nav ģenētiski modificēti) sevišķi grūtu traipu likvidēšanai.
  + Līdzekļi un izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
  + Otrreiz pārstrādājams iepakojums.

  Etamine du Lys nesatur:
  + Sintētiskas krāsvielas un smaržvielas.
  + Naftas produktus (benzene, hydrochloric acid u.c.).
  + Fosfātus, kā arī tos aizvietojošos EDTA, NTA, kuri vienlīdz kaitīgi videi, sekmējot aļģu ziedēšanu.
  + Amonjaku.
  + Glikolēteri – kancerogēnu un kairinošu šķīdinātāju.
  + Nātrija perborātu: skābekļa balinātāju, kas vidē var atbrīvot boru. Lielos daudzumos tas pat var būt toksisks dažiem augiem.
  + Optiskos balinātājus – tie nosēžas audumu šķiedrās, izraisot ādas kairinājumu, kā arī pilnībā vidē nenoārdās.
  + Hlora balinātājus, jo tie bojā audumus, veicina rezistentu baktēriju veidošanos, izdala toksisku gāzi.
  + Formaldehīdus – kancerogēnus savienojumus, ko ļoti plaši izmanto parastajos tīrīšanas līdzekļos kā antibakteriālu vielu un konservantu.
  Rīko kaut ģenerāltīrīšanu, jo Etamine du Lys ir visa nepieciešamā neķīmija grīdu un virsmu spodrībai, tīrībai.